skip to Main Content
Novotel Bali Benoa luxhotels (17)

Novotel Bali Benoa

★★★★★

Ośrodek wakacyjny podzielony małą ulicą na 2 kompleksy. Jedna część od strony ogrodu (pokoje deluxe) z 2 basenami i 1 barem przy basenie, druga część od strony morza z basenem z oddzielną strefą dla dzieci. Poza tym 3 restauracje, 3 bary, WLAN (lub inne łącze internetowe).

Zamów ofertę z rabatem

Novotel Bali Benoa

Położenie

Bezpośrednio nad morzem. Ładna, zadbana plaża, która ze względu na prądy morskie została umocniona poprzez tarasowe ułożenie. Wejście do wody po schodkach (kąpiele częściowo ograniczone ze względu na przypływy i odpływy).Czas przejazdu na lotnisko ok. 30 min.

Novotel Bali Benoa

Galeria hotelu

Novotel Bali Benoa

Zakwaterowanie

Pokój typ 1: Deluxe, łazienka z prysznicem, WC, suszarką do włosów, telefon, TV sat., klimatyzacja, wentylator sufitowy, mała lodówka, zestaw do parzenia kawy / herbaty, sejf, balkon lub taras z ogrodem.

Pokój typ 2:  Tropical Terrace, bliżej morza, znacznie większe, z przestronną łazienką. Wszystkie pokoje na parterze.

Pokój typ 3: Beach Cabana Cabanas, w bezpośredniej bliskości plaży, niektóre z widokiem na morze.

Pokój typ 4: Bedroom Pool Villa, z otwartym salonem, z prywatnym, małym basenem, przestronną garderobą, dodatkowo ekspres do kawy.

Novotel Bali Benoa

Kuchnia

Śniadanie w formie bufetu, w opcji z 2 posiłkami (H) dodatkowo kolacja, przy wyżywieniu pełnym (V) obiad oraz kolacja. W wersji all – inclusive (I) – bufet śniadaniowy, obiad i kolacja w formie bufetu lub wybór z menu. Krajowe napoje alkoholowe i bezalkoholowe – typu soft drink, soki, kawa / herbata, lokalne piwo (podawane w szklankach), lokalne wino, różne koktajle, serwowane w g. 11 -23.

Novotel Bali Benoa

Sport i rozrywka

Hotel dysponuje  centrum fitness, kortem tenisowym i spa, w którym oferowane są masaże.

Oferty wszystkich hoteli dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko*:

  Adres email*:

  Telefon*:

  Data wyjazdu od:

  Data wyjazdu do:

  Wiadomość:

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top