skip to Main Content
Outrigger Waikiki Beach Resort luxhotels (3)

Outrigger Waikiki Beach Resort

★★★★★

15 pięter. 3 restauracje bezpośrednio przy plaży, dobrze znany z m.in. 'Duke’s Waikiki’, bar, kawiarnia, snack shop, basen z tarasem słonecznym, jacuzzi, centrum biznesowe (płatne), sklepy. Parking (płatny).

Zamów ofertę z rabatem

Outrigger Waikiki Beach Resort

Położenie

Bezpośrednio przy plaży Waikiki, naprzeciwko centrum handlowego International Market Place z ponad 60 sklepami, lotnisko w Honolulu, ok. 16 km

Outrigger Waikiki Beach Resort

Galeria hotelu

Outrigger Waikiki Beach Resort

Zakwaterowanie

Pokój typ 1: City View  ok.33 m kw., łazienka / prysznic, WC, suszarka do włosów, TV, radio z budzikiem, tel., WLAN, żelazko i deska do prasowania, klimatyzacja, mała lodówka, zestaw do parzenia kawy / herbaty, sejf, balkon.

Pokój typ 2: Ocean Front  jak City View, tylko z widokiem na morze.

Pokój typ 3: Ocean Front  jak Ocean View, położone frontalnie w stosunku do plaży i do morza.

Outrigger Waikiki Beach Resort

Kuchnia

Przy rezerwacji pokoi kategorii promocyjnych (City View 1 King Bed – Beach, Bed & Breakfast Promotion und City View 2 Double Beds – Beach, Bed & Breakfast Promotion, zg. z rezerwacją w systemie) oraz przy pobycie na minimum 4 noce jest codziennie serwowane śniadanie kontynentalne dla 2 osób / pokój.

Outrigger Waikiki Beach Resort

Sport i rozrywka

W cenie  siłownia, wieczorna rozrywka na żywo, raz w tygodniu technika wykonania Lei (hawajska nazwa wieńców i girland sporządzanych z kwiatów i innych materiałów). Za opłatą  sporty wodne na plaży, Spa z miejscem do relaksu na tarasie na dachu.

Oferty wszystkich hoteli dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Zamów indywidualną ofertę

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top