skip to Main Content
Phuket Marriott Resort and Spa luxhotels (25)

Phuket Marriott Resort and Spa

★★★★★

Częściowo otwarty hal oraz atrakcyjnie zaprojektowanym Lobby-Lounge. Resort oferuje basen w kształcie laguny, oddzielny brodzik dla dzieci i klub dla dzieci (4-12 lat, niektóre zajęcia za opłatą). 2 restauracje z kulinarnymi przysmakami, Andaman Kitchen ze śniadaniami w formie bufetu, obiadami i kolacjami z wyborem dań kuchni międzynarodowej. Big Fish Grill ze świeżutkimi daniami z grilla.

Zamów ofertę z rabatem

Phuket Marriott Resort and Spa

Położenie

Położony na łagodnie opadającej, piaszczystej plaży Nai Yang, w pobliżu lotniska w północno-zachodniej części Phuket. Wioska Nai Yang z restauracjami i sklepami oddalona o ok. 4 km., lotnisko Phuket o ok. 3 km.

Phuket Marriott Resort and Spa

Galeria hotelu

Phuket Marriott Resort and Spa

Zakwaterowanie

Pokój typ 1:

Deluxe Garden View, ok. 38 m kw. plus ok. 8 m kw. pow. zewnętrznej. Gustownie urządzone pokoje w jasnym, nowoczesnym stylu. Łazienka/WC, oddzielny prysznic, suszarka do włosów, TV, telefon, żelazko, klimatyzacja, minibar, sejf i balkon z widokiem na ogród. Również do samodzielnego wykorzystania.

Pokój typ 2:

Deluxe Pool View, ok. 38 m kw., wyposażone jak Deluxe Garden View, ale z widokiem na basen. Również do samodzielnego wykorzystania.

Pokój typ 3:

Premium Pool View, ok. 38 m kw. plus ok. 10 m kw. powierzchni zewnętrznej, wyposażony jak Deluxe Garden View. Pokoje urządzone są w tradycyjnym tajskim stylu i oferują widok na basen. Również do samodzielnego wykorzystania.

Pokój typ 4:

Premium Pool Access, ok. 38 m kw. plus ok. 16 m kw. powierzchni zewnętrznej, jak Premium Pool View, ale znajduje się na parterze, z dużym tarasem z bezpośrednim dostępem do basenu w kształcie laguny. Również do samodzielnego wykorzystania.

Pokój typ 5: 

Garden Cabana Pool Access, ok. 39 m kw. plus ok. 8 m kw. powierzchni zewnętrznej. Pokoje mieszczą się na parterze i dysponują tarasem z kanapą oraz bezpośrednim dostępem do prywatnego ogrodu i basenu w kształcie laguny.

Pokój typ 6:

Beachfront Plunge Pool Villa, ok. 49 m kw., położone od strony oraz w pierwszym rzędzie od morza, mieszany salon i miejsce do spania, łazienka, oddzielny prysznic i rozległy teren na zewnątrz (ok. 41 m kw.) z dużą werandą, prywatnym małym basenem i małym ogrodem z widokiem na morze.

Phuket Marriott Resort and Spa

Kuchnia

W cenie obfite śniadanie w formie bufetu. Przy rezerwacji z 2 posiłkami dziennie (H) dodatkowo kolacja w cenie. Przy rezerwacji z 3 posiłkami dziennie (V) dodatkowo obiad w cenie.

Phuket Marriott Resort and Spa

Sport i rozrywka

W cenie – siłownia. Stylowe spa Quan z masażami oraz innym zabiegiem (za opłatą).

Oferty wszystkich hoteli dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko*:

  Adres email*:

  Telefon*:

  Data wyjazdu od:

  Data wyjazdu do:

  Wiadomość:

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top