skip to Main Content
Taj Exotica Resort & Spa Luxhotels (16)

Taj Exotica Resort & Spa

★★★★★

Ekskluzywny obiekt wtopiony w przepiękną, tropikalną faunę i florę, oferujący swoim Gościom dużo prywatności.

TYLKO TERAZ W PROMOCJI -30%

Zamów ofertę z rabatem

Taj Exotica Resort & Spa

Położenie

Na Południowym Atolu Male, w odległości ok. 15-20 min. jazdy szybką łodzią od międzynarodowego lotniska Male. Wyspa ma własną rafę koralową i jest położona w jednej z największych lagun na świecie, oferując tym samym idealne warunki do nurkowania i nurkowania powierzchniowego.

Taj Exotica Resort & Spa

Galeria hotelu

Taj Exotica Resort & Spa

Zakwaterowanie

Pokój typ 1: Lagoon Villa = ok. 71 m kw., zbudowane na palach ponad laguną, mają bezpośredni dostęp do morza. Urządzone w naturalnych kolorach drewna, łączą w sobie klasyczny styl malediwski z nowoczesnymi elementami. Otwarta łazienka z prysznicem deszczowym, TV, odtwarzacz DVD, telefon, WLAN, minibar, klimatyzacja, sejf, zestaw do parzenia kawy i herbaty.

Pokój typ 2: Deluxe Lagoon Villa with Pool = ok. 94 m kw., wyposażone tak samo, posiadają umeblowany taras i niewielki basen. Bezpośredni dostęp do morza.

Pokój typ 3: Deluxe Beach Villa with Pool = ok. 89 m kw., położone przy plaży, mają niewielki ogród oraz leżanki.

Taj Exotica Resort & Spa

Kuchnia

Śniadanie w formie a la carte. Przy rezerwacji z 2 posiłkami dziennie (H) dodatkowo kolacja w formie a la carte. Przy rezerwacji z 3 posiłkami dziennie (V) dodatkowo obiad w formie a la carte.

Taj Exotica Resort & Spa

Sport i rozrywka

Siatkówka, bilard, joga, siłownia. Za opłatą – narty wodne, windsurfing, kitesurfing, kajaki, rowery wodne, żeglowanie, katamaran, nurkowanie, nurkowanie z rurką, spa, łowienie ryb na otwartym morzu, wycieczki.

Oferty wszystkich hoteli dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Zamów indywidualną ofertę

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top