skip to Main Content
The Somerset Hotel Luxhotels (5)

The Somerset Hotel

★★★★

Butikowy hotel łączący świeży, młody wystrój z lokalnymi elementami.

TYLKO TERAZ W PROMOCJI -30%

Zamów ofertę z rabatem

The Somerset Hotel

Położenie

Położony na wyspie Male. Restauracje i sklepy znajdują się w odległości krótkiego spaceru, lotnisko Male w odległości ok. 10 min. łodzią, a następnie ok. 10 min. hotelowym busem.
Oferuje bistro oraz WLAN (w cenie).

The Somerset Hotel

Galeria hotelu

The Somerset Hotel

Zakwaterowanie

Pokój typ 1: RXA = Superior, ok. 20 m kw., nowoczesne i komfortowo urządzone pokoje, prysznic, WC, suszarka do włosów, TV, telefon, klimatyzacja, sejf, minibar oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Również do samodzielnego wykorzystania.

Pokój typ 2: RXB = Super King, ok. 25 m kw., jak Superior.Również do samodzielnego wykorzystania.

Pokój typ 3: RXC = Deluxe, ok. 32 m kw., jak Superior, ale z oddzielną częścią sypialną.Również do samodzielnego wykorzystania.

The Somerset Hotel

Kuchnia

W cenie śniadanie w formie bufetu. Przy rezerwacji z 2 posiłkami dziennie (H) w cenie dodatkowo obiad lub kolacja w formie bufetu lub w formie menu w bistro.

The Somerset Hotel

Sport i rozrywka

Oferty wszystkich hoteli dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Zamów indywidualną ofertę

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top