skip to Main Content
Zoetry Villa Rolandi Isla Mujeres Cancun luxhotels (9)

Zoetry Villa Rolandi Isla Mujeres Cancun

★★★★★

Luksusowy, butikowy, z fantastycznymi pokojami z widokiem na Morze Karaibskie. Serwis hotelowy oparty jest na idei Endless Privileges®, gdzie warte wspomnienia są chociażby gourmet menu w hotelowych restauracjach, codzienna butelka wina musującego oraz kosz owoców w pokoju, kosmetyki Bvlgari® w łazience czy transfer jachtem z portu w Cancun do hotelowej przystani. Klasa sama w sobie.

Zamów ofertę z rabatem

Zoetry Villa Rolandi Isla Mujeres Cancun

Położenie

Kameralny, luksusowy hotel położony na mierzei, w południowej części wyspy, około 7 km od przystani promowej Isla Mujeres. do lotniska w cancun ok 37 km (konieczna ok. 20 minutowa przeprawa promowa). Cena nie obejmuje lokalnego podatku turystycznego w wysokości ok. 2 USD/pokój/dzień. podatek jest obligatoryjny i płatny bezpośrednio w recepcji, przed zakwaterowaniem klientów w hotelu.

Zoetry Villa Rolandi Isla Mujeres Cancun

Galeria hotelu

Zoetry Villa Rolandi Isla Mujeres Cancun

Zakwaterowanie

W hotelu znajduje się 36 pokoi rozlokowanych w budynku głównym. Wszystkie komfortowe, urządzone ze smakiem, klimatyzowane, z łazienką (suszarka do włosów), TV-sat, sejfem, telefonem (połączenia w cenie), minibarem (woda, piwo napoje bezalkoholowe – uzupełniany codziennie), ekspres Nespresso, DVD, balkon lub taras (meble balkonowe).

Junior Suite Ocean Front (pow. ok 46 m2) – dla max. 3 osób, optycznie wyodrębniona część wypoczynkowa z sofą, na tarasie jacuzzi, widok na ocean może być niepełny.

Junior Suite Veranda Ocean Front (pow. ok 46 m2) – dla max. 3 osób, optycznie wyodrębniona część wypoczynkowa z sofą, na tarasie strefa wypoczynkowa i bezpośrednie wyjście na basen, widok na ocean może być niepełny.

Junior Suite Superior Ocean Front (pow. ok. 76 m2) – dla max. 3 osób, optycznie wyodrębniona część wypoczynkowa z sofą, na tarasie jacuzzi, widok na ocean może być niepełny.

Zoetry Villa Rolandi Isla Mujeres Cancun

Kuchnia

All Inclusive: śniadania, obiady i obiadokolacje w formie bufetu i/lub a’la carte, przekąski w ciągu dnia, międzynarodowe napoje alkoholowe i bezalkoholowe (07:30 – 01:00) w miejscach wyznaczonych przez hotel.

Zoetry Villa Rolandi Isla Mujeres Cancun

Sport i rozrywka

Bezpłatnie: siłownia, joga, medytacje, stretching, wypożyczalnia rowerów, kajaki. Płatne: motorowe sporty wodne, paddle board, nurkowanie z akwalungiem, golf. W hotelu znajduje się Zoetry Spa Thalasso Center – zabiegi na twarz i ciało płatne dodatkowo, przy czym Klienci mają wliczoną w cenę 20 minutowy zabiegoparty na thalassoterapii.

Oferty wszystkich hoteli dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Zamów indywidualną ofertę

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top