skip to Main Content

Utrudnienia w ruchu lotniczym – wizyta D. Trumpa

Nylon-American-Flag-closeup-1

Utrudnienia w ruchu lotniczym – wizyta D. Trumpa

Utrudnienia w ruchu lotniczym i dojazdach do lotniska Okęcie mogą od 27.08 do 05.09.2019

Utrudnienia w ruchu lotniczym – wizyta D. Trumpa

Szanowni Klienci luxhotels.pl

W dniach 31.08-02.09.2019 planowana jest wizyta Prezydenta USA – Donalda Truma w Warszawie. W związku z tym mogą wystąpić komunikacyjne problemy w dojeździe na lotnisko Chopina oraz opóźnienia w ruchu lotniczym.

Wizyta zaplanowana jest na 31 sierpnia i ma zakończyć się 02.09 ale utrudnienia mogą pojawiać się już na 2-3 dni przed planowanym przylotem Donalda Trumpa i 2-3 dni po wyjeździe.

Utrudnienia dotyczą zarówno dojazdów na lotnisko jak i możliwych przesunięć lotów rejsowych i czarterowych. Związane jest to ze skomplikowanymi procedurami bezpieczeństwa obowiązującymi przy wizycie Donalda Trumpa.

Nasi klienci wylatujący w powyższych terminach z Okęcia otrzymali już wytyczne jak przygotować się do zaistniałej sytuacji.

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko*:

  Adres email*:

  Telefon*:

  Data wyjazdu od:

  Data wyjazdu do:

  Wiadomość:

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top