skip to Main Content

Zmiany dotyczące testów PCR na Malediwach

Malediwy Pcr

nowe zasady dotyczące wykonywania testów na  COVID-19

(Zmiany dotyczące testów PCR na Malediwach)

Po przylocie należy okazać negatywny wynik testu RT-PCR na obecność koronawirusa. Test należy wykonać maksymalnie na 96 godzin przed wylotem na Malediwy (czas liczony jest od momentu pobrania próbek do planowanej godziny startu samolotu).

Wszyscy podróżujący, którzy ukończyli zalecone dawki szczepionki Covid-19, muszą posiadać ujemny wynik PCR. Z obowiązku posiadania negatywnego wyniku testu są zwolnione niemowlęta (poniżej 1. roku życia).

Zmiany dotyczące testów PCR na Malediwach obowiązują od 27 lipca 2021 do odwołania.

Wszystkie promocje hotelowe obowiązują terminowo.

Formularz kontaktowy

  Zamów indywidualną ofertę

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top