skip to Main Content

Baglioni Resort Maldives oferta promocyjna

Baglioni Resort Maldives

Baglioni Resort Maldives oferta promocyjna Baglioni Resort Maldives jest 5-gwiazdkowym włoskim kurortem, który pozwoli gościom przeżyć niezapomniany pobyt. Obiekt położony jest  na odosobnionej wyspie Maagau w atolu Dhaalu. Wspaniałe plaże, bujna roślinność to doskonałe miejsca do nurkowania i uprawiania sportów wodnych sprawiają, że Baglioni Resort Maldives to kawałek raju w prawdziwym stylu Baglioni Hotels.

 

Baglioni Resort Maldives oferta promocyjna

40% rabatu

Okres pobytu: 11 maja – 26 grudnia 2021 Zarezerwuj według daty: 19 grudnia 2021 r. Dotyczy wszystkich kategorii willi. Można łączyć z opcjami ulepszenia posiłków i dodatkowymi korzyściami oraz ofertą dla gości, którzy ponownie powrócą.

40% zniżki na ceny pokoi w cenach BB + bezpłatne uroczyste kolacje bożonarodzeniowe i sylwestrowe

Okres pobytu: 27 grudnia 2021 – 9 stycznia 2022 Termin rezerwacji: 31 grudnia 2021 Wszystkie kategorie willi.

Wszystkie promocje hotelowe obowiązują terminowo.

Formularz kontaktowy

    Zamów indywidualną ofertę

    Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj: Polityka ochrony danych osobowych. Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych. Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

    Back To Top