skip to Main Content

Angsana Ihuru oferta promocyjna

Angsana Ihuru

Angsana Ihuru oferta promocyjna

Angsana Ihuru znajduje się na jednej z najbardziej malowniczych wysp, zaledwie 20 minut jazdy łodzią motorową od międzynarodowego lotniska w Male. Obiekt otoczony jest jedną z najlepiej zachowanych raf koralowych do której można dostać się bezpośrednio z plaży. Goście mogą cieszyć się światowej klasy snorkelingiem, a także nurkowaniem na słynnym wraku statku Rannamaari.

Angsana Ihuru zapewnia gościom opcję All Inclusive Dine lub pakiet All Inclusive Play. Pakiet All Inclusive Play jest idealny dla par i rodzin z wieloma atrakcjami w ofercie.

Od 1 lutego 2022 r. ośrodek będzie oferował wyłącznie posiłki all inclusive z ulepszeniami do AI Style i Al Max.

 

Angsana Ihuru OFERTA promocyjna 

25%zniżki od ceny za pokój

Okres pobytu: 1 lipca 2021 – 31 października 2022
Data rezerwacji: 31 sierpnia 2021 r.

Oferta dotyczy wszystkich kategorii pokoi i nie można jej łączyć z innymi ofertami z wyjątkiem świadczeń dla nowożeńców i oferty planu rodzinnego.

Wszystkie promocje hotelowe obowiązują terminowo.

Formularz kontaktowy

  Zamów indywidualną ofertę

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top