skip to Main Content

Condor Biznes Klasa

Condor Biznes Klasa (1)

Condor Biznes Klasa

Condor to linia, którą szczególnie często nasi klienci lecą na Seszele dzięki bardzo wygodnemu połączeniu z Warszawa-Frakfurt-Seszele. Linia niedawno odnowiła i przeorganizowała we wszystkich swoich lotach klasę business.

Condor Biznes Klasa

Nowe Fotele

Najważniejszą zmiana są przede wszystkim nowe fotel. Była to pięta achillesowa poprzedniej wersji klasy biznes. Nowa jej odsłona oferuje rozkładane do 170 st fotele o długości 1,8 metra po rozłożeniu. Każdy fotel wyposażony jest w gniazdo do zasilania oraz elektroniczny panel do regulacji wychylenia oparcia. Każdy pasażer do dyspozycji ma 15 calowy ekran z systemem rozrywki pokładowej.

Condor Biznes Klasa (2)

Condor Klasa Biznes

Dodatkowe profity

Nie zmieniły się również dodatkowe przywileje dla klientów klasy biznes mające na celu maksymalne zwiększenie wygody pasażerów:

 • większy bagaż rejestrowalny – 32 kg i 232 kg na lotach do USA i Kanady
 • większy bagaż podręczny – 12 kg
 • bezpłatna rezerwacja miejsc
 • oddzielna odprawa
 • priority boarding – pasażerowie jako pierwsi wsiadają do samolotu
 • „priority security check” na lotniskach biorących udział w programie
 • darmowy sprzęt sportowy o wadze do 20 kg
 • 2500 mil premiowych Miles & More
Condor Biznes Klasa (3)

Condor Klasa Biznes

Menu

Klasa biznes to oczywiście również nietuzinkowe posiłki. Menu z 3 daniami głównymi do wybory przygotowywane jest przez specjalny zespół kucharzy. Do wyboru są również napoje i markowe alkohole. O wybór win zadbał osobiście somelier grupy Thomas Cook.

Bardzo ciekawy przegląd nowej klasy biznes pojawił się na vlogu The Luxury Travel Expert:

Oferty wszystkich hoteli na Seszelach i Malediwach dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko*:

  Adres email*:

  Telefon*:

  Data wyjazdu od:

  Data wyjazdu do:

  Wiadomość:

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top