skip to Main Content

Cora Cora Maldives

Cora Cora Maldives

Cora Cora Maldives została otwarta 1 października 2021 roku i będzie najgorętszym nowym otwarciem w tym miejscu! Cora Cora Maldives to prawdziwie innowacyjny ośrodek koncepcyjny, który w przeciwieństwie do niczego, co Malediwy kiedykolwiek widziały, daje gościom niepowtarzalną okazję do poznania Malediwów, jak nigdy dotąd. Jest to pierwszy kurort, który celebruje i obejmuje kulturę i dziedzictwo tego miejsca. Ośrodek położony jest na dziewiczym atolu Raa, zaledwie 45 minut hydroplanem od międzynarodowego lotniska Velana.

Składająca się ze 100 willi i apartamentów o powierzchni od 68m2 do 234m2, każda willa została fachowo zaprojektowana, aby odzwierciedlić ducha Malediwów i jest powszechna we wszystkich dziewięciu kategoriach zakwaterowania.

Rozmiary zakwaterowania wahają się od  wyposażenia willi przy plaży o powierzchni 68 m2 do willi z dwoma sypialniami i basenem Lagoon ze zjeżdżalnią, wprowadzając element zabawy do tradycyjnych willi nad wodą, z których słyną Malediw

dziedzictwo kulturowe wyspy

Cora Cora Maldives będzie pierwszym kurortem na Malediwach, który zaprezentuje licencjonowaną galerię sztuki i muzeum, prezentując dziedzictwo kulturowe wyspy. Z ponad 400 niesamowitymi lokalnymi artefaktami w kolekcji, goście mogą odkrywać bogatą historię Malediwów w zapierającym dech w piersiach naturalnym otoczeniu.

 

 

Wszystkie promocje hotelowe obowiązują terminowo.

Formularz kontaktowy

  Zamów indywidualną ofertę

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top