skip to Main Content

The Ritz-Carlton Maldives oferta promocyjna

The Ritz-Carlton Maldives, Fari Islands

The Ritz-Carlton Maldives oferta promocyjna

Do Ritz-Carlton Maldives, Fari Islands można dotrzeć w 45 minut luksusową łodzią motorową lub 10 minut hydroplanem z lotniska Male. Ośrodek o powierzchni 13,5 hektara oferuje 100 elegancko zaprojektowanych willi, od jednej do trzech sypialni, oferujących doskonały wypoczynek dla przyjaciół i rodzin. Obszerne przestrzenie wewnętrzne i zewnętrzne, każda willa oferuje prywatny basen, taras słoneczny, łazienkę i bogatą kolekcję spersonalizowanych kosmetyków. Każda willa zapewnia całodobową obsługę lokaja.

Codziennie serwowane jest śniadanie kontynentalne lub w formie bufetu.

5-gwiazdkowy obiekt The Ritz-Carlton Maldives, Fari Islands oferuje wannę spa i taras. Okolica jest popularna wśród miłośników nurkowania z rurką i kajakarstwa. W obiekcie działa wypożyczalnia rowerów.

Obiekt usytuowany jest w odległości 48 km od miejscowości Male. Najbliższe lotnisko, Lotnisko Malé, znajduje się 47 km od obiektu The Ritz-Carlton Maldives, Fari Islands.

OFERTA promocyjna The Ritz-Carlton Maldives 

10% zniżki od cen pokoi w sezonie wysokim i niskim

Daty wyłączenia:

29 stycznia 2022 – 6 lutego 2022,

9 – 17 kwietnia 2022

Oferta łączona z ofertą rodzinną i korzyściami dla nowożeńców

Wszystkie promocje hotelowe obowiązują terminowo.

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko*:

  Adres email*:

  Telefon*:

  Data wyjazdu od:

  Data wyjazdu do:

  Wiadomość:

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top