skip to Main Content
JTT_233_1400x810

DUETY – czyli dwa kierunki na jednym wyjeździe

★★★★★★

Pierwszą zasadą naszego biura jest to, że nie narzucamy klientom sztywnych terminów i ograniczeń. Ofertę zawsze budujemy zgodnie z jego oczekiwaniami. Nasi klienci uwielbiają wręcz egzotyczne duety, czyli połączenia kierunków lub regionów podczas jednego wyjazdu.

Poniżej przedstawiamy kilka naszych ostatnich propozycji. Jeśli nie lubicie monotonii i chcecie poleżeć na plaży i zobaczyć jednocześnie piękny świat, dajcie nam znać. Nasze oferty mogą mieć dowolną ilość dni, latamy praktycznie z każdego lotniska! Czekamy na Wasze zapytania!

Zamów

DWA OBLICZA BALI

Region UBUD

The Chedi Club Tanah Gajah ★★★★★

Chedi-Club-Ubud-Bali-3

Region Ubud to miejsce gdzie harmonia, spokój i wyciszenie towarzyszą nam od rana do samego wieczoru. Piękne zielone krajobrazy i hotele w których obsługa zajmie się nie tylko ciałem ale i duchem. Proponowany hotel:

Region NUSA DUA

The St. Regis Bali Resort ★★★★★

st_regis_bali-2

Nusa Dua to region, który słynie z najładniejszych plaż na wyspie i luksusowych hoteli. W dzień to świetne miejsce na wypoczynek na plaży, a wieczorem szybki wypad do imprezowej Kuty lub relaks przy wybornym drinku w hotelowym barze. Proponowany hotel:

PRZYKŁADOWA KALKULACJA:

Lot luksusowymi liniami Qatar Airways w klasie economy 11.11.2020-23.11.2020 z Warszawy

5 noclegów w hotelu The Chedi Club Tanah Gajah ★★★★★

5 noclegów w hotelu The St. Regis Bali Resort ★★★★★★

Indywidualne transfery

MIAMI + EXUMA

MIAMI

Le Fontainebleau Miami Beach ★★★★★

font

Miami to miasto o tysiącu oblicz. Piękne plaże, imprezy, zakupy i świetna zabawa. Tutaj nie będzie nudy! Nasz hotel Fontainebleau Miami Beach to idealny wybór jeśli chcecie być blisko wszystkich rozrywek miasta, a jednocześnie wypocząć w świetnym hotelu przy plaży.

EXUMA

Sandals Exuma All Inclusive Resort ★★★★★

1544726786.2229657

Exuma to jedna z najładniejszych wysp na Bahamach. Tutaj mamy proponujemy genialny hotel Sandals, którego koncept all inclusive przyprawi o zawrót głowy. Hotelowa plaża to jedna z najpiękniejszych plaż na Bahamach!

PRZYKŁADOWA KALKULACJA:

Bezpośrednie loty Warszawa-Miami-Warszawa 10.08-21.08.2020

Bezpośrednie loty Miami – Exuma – Miami

4 noclegów w hotelu Fontainebleau Miami Beach ★★★★★

7 noclegów w hotelu Sandals Exuma All Inclusve Resort ★★★★★★

Indywidualne transfery

MEKSYK NA DWA SPOSOBY

Tulum

Azulik Tulum ★★★★★

5da83811805cc191545a87f4_aqua-home

Tulum czyli bezsprzecznie najpopularniejszy region w Meksyku. Tuta nasz top hotelowy to hotel Azulik Tulum. Piękne wnętrza wykonane z naturalnych materiałów i świetna kuchnia bazująca na najlepszych ekologicznych składnikach. Musicie tam być!

Riviera Maya

Unico 20’78’ Riviera Maya All Inclusive ★★★★★

10994_34034_2019-09-05T10-39-20_Exterior

Unico to jeden z nowszych hoteli w regionie. Duży, elegancki, ze świetną obsługą i wyżywieniem z wariantem all inclusive premium – tak wygląda wypoczynek w Meksyku w najlepszym wydaniu. Do tego piękna plaża, słońce i mamy gotową receptę na idealny wypoczynek.

PRZYKŁADOWA KALKULACJA:

Wygodne loty z Warszawy 01.12-13.12.2020

3 noclegi w hotelu Azulik Tulum ★★★★★

8 noclegów w hotelu Unico Riviera Maya ★★★★★★

Indywidualne transfery

ABU DHABI + DUBAJ

ABU DHABI

St. Regis Saadiyat Island ★★★★★★

The-St.-Regis-Saadiyat1-1920x1164

Abu Dhabi to idealny kierunek do zwiedzania i zabawy. Meczet Szejka Zajida czy park Ferrari to tylko kilka z najciekawszych atrakcji miasta. Do tego wypoczynek w jednym z najlepszych hoteli przy pięknej plaży.

DUBAI

Sandals Exuma All Inclusive Resort ★★★★★

3580501_17121322550060397459

Dubaj to miasto, które zachwyca swoją nowoczesną architekturą, przepychem ale także kulturą i tradycją. Nasza propozycja to jeden z najnowszych hoteli, Five Jumeirah z genialną obsługą, kuchnią i pięknym położeniem na palmie Jumeirah.

PRZYKŁADOWA KALKULACJA:

Bezpośrednie loty Warszawa-Dubaj-Warszawa 10.05-10.05.2020

5 noclegów w hotelu St. Regis Saadiyat Island ★★★★★★

5 noclegów w hotelu Five Jumeirah The Palm ★★★★★★

Indywidualne transfery

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko*:

  Adres email*:

  Telefon*:

  Data wyjazdu od:

  Data wyjazdu do:

  Wiadomość:

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top