skip to Main Content

First Class Emirates w Boeingu B777

First Class Emirates B777 (3)

First Class Emirates w Boeingu B777

Linie Emirates wprowadziły do swojej floty Boeingi 777 z odnowioną klasą Business. Trasa z Dubaju na Malediwy i na Seszele będzie od teraz jeszcze wygodniejsza!

First Class Emirates w Boeingu B777

Najwyższy możliwy standard

W Boeingu B777 nowa klasa first oddaje do dyspozycji gości luksusowe jednoosobowe suity. Będzie ich tylko 6 i będą ułożone w konfiguracji 1 – 1 – 1. Każda z nich będzie miała blsko 4m2 i będzie miała drzwi aż do sufitu, dla jeszcze większej akustycznej wygody i prywatności.

First Class Emirates B777 (2)
First Class Emirates B777 (4)

Suity powstały w kolaboracji Boeinga, producenta siedzeń Rocwell Collins, odpowiedzialnego za elektronikę Panasonica, studia projektowego Jacques Pierre Jean Design i firmy Teague. Wnętrze inspirowane jest Mercedesem klasy S utrzymane jest w ciepłych kremowych i szarych odcieniach.

Fotele zostały zaprojektowane w technologii „zero-gravity” zaczerpniętej z NASA, dzięki której podróż w ogóle nie jest męcząca.

First Class Emirates B777 (6)

First Class Emirates w Boeingu B777

Wygoda i rozrywka

Nad wygodą pasażerów czuwać będzie dedykowany personel. Posiłki zamawia się osobiście lub za pośrednictwem video rozmów.

2500 dostępnych kanałów wyświetlanych na 32 calowych ekranach LCD w HD zaspokoją gusta najbardziej wybrednych kinomaniaków. Stworzone specjalnie dla Emirates słuchawki Bowers & Wilkins Active Noise Cacelling E1 tłumią zewnętrzne odgłosy i pozwalają cieszyć się wspaniałej jakości dźwiękiem.

W każdej suicie znajdzie się minibar zaopatrzony w drinki i przekąski oraz tablet do sterowania pokłądową rozrywką, fotelem oraz klmatyzacją.

First Class Emirates B777 (1)

Dla wygody podróżnych Emirates przygotowało odświeżające zestawy nocne, w skład których wchodzą m.in. kosmetyki Bulgari (perfumy i kosmetyki do ciała) oraz specjalne pidżamy Hydra Active, których celem jest utrzymywanie odpowiedniego nawilżenia skóry podczas snu.

First Class Emirates B777 (5)

Pasażerowie klasy First na wybranych lotniskach mają do dyspozycji serwis transportu z hotelu luksusowymi Mercedesami klasy S.

Lot First Class przy lotach na Malediwy i Seszele odbywa się na odcinkach z Dubaju do lotnisk MLE i SEZ. Połączenie Dubaj – Warszawa realizowane jest klasą Business.

Dodatkowych informacji i szczegółach połączeń i cenach udzielą nasi konsultanci:

Formularz kontaktowy

  Zamów indywidualną ofertę

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top