skip to Main Content

Najlepsze hotele na Malediwach

Jak co roku przygotowujemy nasz ranking najlepszych hoteli na Malediwach na podstawie ocen naszych i naszych klientów. Sprawdźcie, które resorty w tym roku okazały się bezkonkurencyjne:

10. PARK HYATT MALDIVES HADAHAA ★★★★★★ – tylko 50 willi (36 na wyspie z widokiem na ocean i 14 na palach nad wodą) w resorcie położonym zaledwie 55 km od równika. Wyróżnia je nowoczesny i elegancki design. Cały ośrodek otoczony jest jedną z najlepszych i najczystszych raf koralowych w archipelagu. Dużym atutem hotelu jest to, że jako jeden z niewielu obiektów klasyfikowanych w standardzie sześciu gwiazdek oferuje swoim gościom wyżywienie w formule All Inclusive.

Najlepsze hotele na Malediwach park Hyatt

9. VAKKARU MALDIVES ★★★★★★ – Vakkaru Maldives, otwarty końcem 2017 r. znajduje się na rajskiej wyspie na środku atolu Baa. Atol Baa został wpisany przez UNESCO na listę rezerwatów biosfery i znany jest z tropikalnego blasku natury, krystalicznie czystej wody i wyjątkowej różnorodności biologicznej. Na tej odległej wyspie można znaleźć doskonały wypoczynek. W Vakkaru znajdują się 4 restauracje i 2 bary, winiarnia z najlepszymi winami z całego świata. Hotel ma również bardzo atrakcyjne propozycje dla dzieci (m. in. Coconut Kids Club)

Vakkaru Maldives Luxhotels (6)

8. VELAA PRIVATE ISLAND ★★★★★★ Obok klasycznego wizerunku Malediwów, nowoczesnego wzornictwa i doskonałej obsługi, luksusowy ośrodek oferuje absolutną prywatność i komfort na najwyższym poziomie. Osobisty lokaj dba o to, by wszystkie życzenia zostały spełnione. Także przy tworzeniu projektu klubu dziecięcego położono duży nacisk na szczegóły i nowoczesną atmosferę. Wypoczynek i relaks można znaleźć w Clarins Spa, a centrum sportów wodnych jest imponujące pod względem wyposażenia i oferty.

Velaa Private Island Luxhotels (5)

7. CHEVAL BLANC RANDHELI ★★★★★★ – hotel grupy Louis Vuitton Moet Hennessy, w którym wypoczywał m.in. Książę Harry i Księżna Kate. Luksusowy ośrodek zaprojektowany przez Jean-Michel Gathy’ego rozciąga się na 5 małych wyspach połączonych mostkami i otoczony jest białym piaskiem i rafą domową. To kwintesencja luksusu.

Cheval Blanc Randheli

6. ONE&ONLY REETHI RAH ★★★★★★ hotel oddalony jest zaledwie 35 km od lotniska, z którego zabiera nas już luksusowy hotelowy jacht. Wystój willi uchodzi bez wątpienia za jeden z najpiękniejszych na Malediwach. Hotel został otwarty w 2005 roku i niezmiennie od tego czasu plasuje się w rankingach najlepszych resortów na Malediwach.

One&Only Reethi Rah Luxhotels (16)

5. ANANTARA KIHAVAH VILLAS ★★★★★★ genialny obiekt położony 30 minut lotu od Malediwów. Jedną z jego najpopularniejszych atrakcji jest podwodna restauracja Sea. Cała koncepcja kulinarna hotelu, czyli Sea/Fire/Salt/Sky uznawana jest za jedną z najlepszych na Malediwach.

Anantara Kihavah Maldives Villas Luxhotels (7)

4. GILI LANKANFUSHI ★★★★★★ to elegancki resort z willami i rezydencjami o wyjątkowej architekturze, zbudowanymi ponad krystalicznie czystą laguną. Hotel szczególną wagę przykłada do rodzinnego wypoczynku – koncepcja Robinsonów. Dzieci znajdą tu wiele atrakcji i okazji do zabawy i aktywnego wypoczynku.

Gili Lankanfushi

3. NALADHU MALDIVES ★★★★★★ największym plusem tego resortu jest to, że jest niezwykle kameralny – ma tylko 20 prywatnych willi. To idealne miejsce na romantyczny wypoczynek w najlepszym wydaniu.

Naladhu Maldives luxhotels (6)

2. THE ST. REGIS MALDIVES VOMMULI RESORT ★★★★★★ to jedyny obiekt sieci St. Regis na Malediwach. Zbudowany z ogromną dbałością o najmniejszy szczegół, architektonicznie doskonały obiekt zachwyca prostotą i detalami. Genialne wnętrza odpowiednio korespondują z najwyższym standardem obsługi

The St. Regis Maldives Vommuli Resort Luxhotels (2)

1. SONEVA JANI ★★★★★★ to zaledwie 24 ultra luksusowe ville z prywatnym kamerdynerem. Hotel wybierany i uwielbiany przez gwiazdy sportu i estrady. Zachwyca przestronnymi willami i obsługą.

Soneva Jani Luxhotels (16)
Back To Top