skip to Main Content

JA Manafaru Maldives oferta promocyjna

JA Manafaru Maldives Oferta Promocyjna
JA Manafaru Maldives oferta promocyjna

JA Manafaru Maldives położony jest na prywatnej wyspie w północnej części Malediwów. Obiekt oferuje  zakwaterowanie w luksusowych i gustownie urządzonych willach, które usytuowane są przy plaży i dysponują prywatnym odkrytym basenem. Niektóre wille dysponują wanną z hydromasażem, a inne prysznicem ze strumieniem deszczowym na świeżym powietrzu. Goście mają do wyboru wille na plaży lub nad wodą, z widokiem na wschód lub zachód słońca. Wszystkie opcje zakwaterowania oferują przestronne wnętrza, prywatny basen i bezpłatne WiFi. Na miejscu znajduje się także centrum nurkowe PADI oraz 3 dodatkowe odkryte baseny. Goście mogą korzystać z pielęgnacyjnych zabiegów spa.

JA Manafaru Maldives znajduje się plaży z białym piaskiem, która rozciąga się na powierzchni ponad 14 hektarów. Z miasta Male można dotrzeć do obiektu hydroplanem lub samolotem. Transfer z międzynarodowego lotniska w Male na atol odbywa się według rozkładu i zajmuje około 70-90 minut.

OFERTA specjalna JA MANAFARU MALEDIVES 

30% zniżki w sezonie

 • 35% zniżki poza sezonie

Okres pobytu: 1 lipca – 30 września 2021

Możliwość rezerwacji: 1 lipca – 30 września 2021

Black out Dates:  10 kwietnia 2022 – 25 kwietnia 2022

Oferta oparta jest na planie posiłków AI Meal Plan na wille. Pobyt na minimum 7 nocy.

Wszystkie promocje hotelowe obowiązują terminowo.

Formularz kontaktowy

  Zamów indywidualną ofertę

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top