skip to Main Content

Mauritius otwiera się na swoich gości

156046654

Mauritius otwiera się na swoich gości

Od 01 października Mauritius zmienia swoje zasady odnośnie kwarantanny po przylocie na wyspę. Nowe przepisy mają zachęcić większa liczbę gości do przyjazdu na wyspę.

ZAMÓW OFERTĘ

Mauritius otwiera się na swoich gości

Nowe przepisy wjazdowe i restrykcje przy wjeździe na wyspę uzależnione są od tego czy dotyczą osób zaszczepionych obiema dawkami szczepionki a Covid-19 czy też nie.

OSOBY ZASZCZEPIONE

Po przylocie pozostaje obowiązek negatywnego testu PCR wykonanego w ciągu 72 godzin od wylotu z Polski

Obowiązkowe jest wykupienie ubezpieczenia zdrowotnego związanego z COVID-19 (obywatele Mauritiusa, posiadacze pozwolenia na pobyt i posiadacze pozwolenia na pracę są zwolnieni)

Wszyscy podróżni muszą wypełnić formularze zdrowotne przed lub w trakcie lotu na Mauritius: formularz lokalizacji pasażerów oraz oświadczenie zdrowotne. Wypełnione formularze należy przekazać urzędnikom ds. Imigracji i zdrowia po przybyciu na lotnisko na Mauritiusie

W przypadku pobytów hotelowych wymagane jest obowiązkowe badanie antygenowe w dniu przyjazdu do hotelu (dzień zero) i ponownie w dniu 5 pobytu (opłaty zależą od hotelu)

Po negatywnym wyniku testy antygenowego w dniu 0 można swobodnie przemieszczać się po wyspie.

OSOBY NIEZASZCZEPIONE

Niestety w przypadku osób, które nie przeszły pełnego cyklu dwóch szczepień przeciw Covid-19 sprawa Mauritius nakłada na przyjezdnych duże ograniczenia:

Aby wjechać na Mauritius, należy przedstawić negatywny wynik testu PCR 72 godziny od wylotu z Polski

Pierwsze 14 dni na wyspie trzeba spędzić w specjalnie wybranym hotelu na kwarantannie. Urząd wybrał następujące hotele: GOLD CREST, GOLD BEACH, GRAND BLUE, AMBRE

Wszyscy podróżni muszą wypełnić formularze zdrowotne przed lub w trakcie lotu na Mauritius: formularz lokalizatora pasażerów, oświadczenie zdrowotne i formularz. Wypełnione formularze należy przekazać urzędnikom ds. imigracji i zdrowia po przybyciu na lotnisko na Mauritiusie.

Podczas 14 dniowej kwarantanny nie można opuszczać hotelu, a posiłki będą dostarczane wyłącznie do pokoi.

W dniu przyjazdu (dzień 0), w 7 i 14 dniu pobytu należy wykonać testy PCR (koszt ok 12000 RS)

Po negatywnym teście PCR w dniu 14 można swobodnie przemieszczać się po wyspie.

Oferty wszystkich hoteli dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko*:

  Adres email*:

  Telefon*:

  Data wyjazdu od:

  Data wyjazdu do:

  Wiadomość:

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top