skip to Main Content

Najlepsze rodzinne hotele na Malediwach

rodzinne malediwy

Najlepsze rodzinne hotele na Malediwach

Malediwy to także rodzinny kierunek! Wiele hoteli wręcz stworzonych jest dla dzieci. Piękne plaże, kluby z animacjami czy nawet zjeżdżalnie (tak, dokładnie!). Wszystko to na najpiękniejszych wyspach Świata!

SUN SIYAM IRU FUSHI

Najlepsze rodzinne hotele na Malediwach

Sun Siyam Iru Fushi to przede wszystkim dość duża wyspa. Oczywiście jak jak na malediwskie realia. Dzięki temu resort ofertuje swoim klientom bardzo szeroką ofertę sportów wodnych oraz zajęć dla dzieci. Doświadczony team animatorów zajmie się najmłodszymi i tymi starszymi pociechami. Sam hotel określa swój kids club jako najlepszy na Malediwach. Dodatkowym atutem hotelu jest świetnie skonstruowany cennik, w którym dzieci mają bardzo duże zniżki przez cały rok, niezależnie od sezonu! Więcej o hotelu tutaj.

The Sun Siyam Iru Fushi (2)

GILLI LANKANFUSHI

Najlepsze rodzinne hotele na Malediwach

Gili to pod wieloma względami hotel wyjątkowy. Wyjątkowe są wille – każda na wodzie jak prywatna rezydencja w stylu Robinsona Cruzoe. Na wyspie codziennie do dyspozycji ekipa Mr. Friday’s czyli pracowników, których zadaniem jest opieka na dziećmi i dostarczanie im rozrywek podczas dnia. Od warsztatów malarskich po lekcje przyrody, opiekę nad rafą koralową czy zawody sportowe. Dzięki nim wakacje Waszych dzieci będą naprawdę niezapomniane. Nasz opis hotelu tutaj.

Gili Lankanfushi Maldives luxhotels (22)

SUN AQUA VILU REEF

Najlepsze rodzinne hotele na Malediwach

Sun Aqua Vilu Reef to dośc kameraly i bardzo ładny hotel znanej sieci Sun Siyam. Jego dużym plusem jest naprawdę bardzo ciekawa strefa dla najmłodszych gości. Kid’s Club  czynny codziennie to miejsce gdzie znajdziemy prywatny brodzik, trampolinę i pokój gier. Codzienne animacje dla dzieci, wycieczki z rodzicami, malowanie twarzy czy warsztaty z robienia ozdób z kokosami gwarantowane. Więcej o hotelu tutaj.

Sun Aqua Villu Reef Luxhotel (8)

ATMOSPHERE KANIFUSHI

Najlepsze rodzinne hotele na Malediwach

Kanifushi to przede wszystkim dość duża wyspa. Każda z villi ma do dyspozycji rowery co już jest całkiem fajną atrakcją dla dzieci. Na miejscu znajdzie się strefa dla dzieci i kameralny Kids Club gdzie dzieci bawią się pod opieką hotelowych opiekunek. Duża i ładna plaża to kolejny plus Kanifushi. Wszystkie beach ville mają do niej nieskrępowany dostęp. Dużym plusem są też atrakcyjne pakiety cenowe dla rodzin z dziećmi i duże zniżki na największe wille. Hotel ma również w ofercie tzn ville interconnecting – dwie wille z jednym wspólnym ogrodem dla większych rodzin. Więcej o hotelu tutaj.

KANIFUSHI

NIYAMA PRIVATE ISLAND

Najlepsze rodzinne hotele na Malediwach

Niyama to hotel z segmentu najbardziej luksusowych na Malediwach ale nie zapomniał swojej oferty skierować również do najmniejszych podróżników. Duży Kids Club i codzienne zajęcia tematyczne to będzie świetna sprawa dla maluchów i dzieci w wieku szkolnym. Hotel ma również w ofercie rodzinne, przestronne wille. Więcej o hotelu tutaj.

niyama_luxhotels

JOALI MALDIVES

Najlepsze rodzinne hotele na Malediwach

JOALI to oaza luksusu uwielbiana przez naszych klientów. Hotel również ma bogatą ofertę zajęć dla dzieci, możliwość wynajęcia opiekunki, codzienne zajęcia i programy animacyjne. Od zabaw w wodzie dla starszych po klub dla maluchów. Jak przystało na hotel tej klasy nawet najmłodsi goście będę czuli się tutaj naprawdę luksusowo. Więcej o Joali tutaj.

JOALI, Maldives luxhotels (13)

PRZED WYLOTEM

Najlepsze rodzinne hotele na Malediwach

Malediwy to wyjątkowy kierunek, który może być dla Waszych dzieci prawdziwym rajem. Warto jednak przygotować się niespodziewane okoliczności i problemy, które mogą pojawić się przed planowaną podróżą i podczas nie w praktycznie każdym miejscu świata. Szczególnie podróżując z dziećmi warto wziąć pod uwagę kilka kwestii wymagających wcześniejszego przygotowania:

 • ubezpieczenie kosztów leczenia. Leczenie na Malediwach może być dość kosztowne, gdyż trzeba pamiętać, że większa interwencja medyczna może wiązać się z transferem łodzią lub hydroplanem do stolicy Państwa, do szpitala. Transfery takie generują dodatkowe koszty, których wartość należy uwzględnić wykupując polisę o odpowiedniej kwocie świadczeń gwarantowanych.
 • ubezpieczenie kosztów rezygnacji. Warto zabezpieczyć się na wypadek gdyby z przyczyn medycznych nie można było uczestniczyć w podróży. Dobre ubezpieczenie od rezygnacji chroni wszystkich członków wyjazdu, nawet gdy nie może lecieć tylko jedna osoba. 
 • dokumenty podróży. Podróżując z dziećmi często należy wziąć ze sobą dodatkowe dokumenty, szczególnie jeśli dzieci podróżują tylko z jednym rodzicem. 

Wszystkich informacji odnośnie podróżowania z dziećmi udzielą nasi doświadczeni konsultanci. 

Nasi konsultanci przygotują najlepsze oferty dla Ciebie i Twoich bliskich.

Formularz kontaktowy

  Zamów indywidualną ofertę

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top