skip to Main Content
Adaaran Prestige Water Vi Luxhotels (18)

Adaaran Prestige Water Vi

★★★★★

Adaran Prestige Water Villas to wydzielona, luksusowa część kompleksu Adaaran Select Meedhupparu (MLE17101 IO), w północnej części tej samej wyspy.

Zamów

Adaaran Prestige Water Vi

Położenie

Na wyspie Meedhupparu o wymiarach ok. 740 x 300 m, otoczonej szeroką piaszczystą plażą, w Atolu Raa. Lotnisko Male oddalone ok. 134 km, transfer wodnopłatem w ok. 45 min.
Adaaran Prestige Water Vi Luxhotels (13)
Adaaran Prestige Water Vi Luxhotels (14)
Adaaran Prestige Water Vi Luxhotels (17)

Adaaran Prestige Water Vi

Zakwaterowanie

Pokój typ 1
Water Villa = ok. 60 m kw. (z tego na zewnątrz ok. 25 m kw.), bungalowy zbudowane na palach w lagunie, w każdym po 2 mieszkania. Nowoczesne i o wysokim standardzie. Łazienka z prysznicem, WC, suszarka do włosów, szlafrok, TV, odtwarzacz DVD, telefon, bezpłatny WLAN, żelazko, klimatyzacja, minibar, zestaw do parzenia herbaty i kawy, sejf, drewniany taras z leżanką, jacuzzi oraz bezpośrednim dostępem do wody. Znajdujące się w podłodze okienko umożliwia wgląd w kolorowy podwodny świat. Minimalny wiek – 12 lat.

Pokój typ 2
Water Villa Promo = willa w promocyjnej cenie, wyposażenie jak Water Villa, ale ograniczona dostępność.

Adaaran Prestige Water Vi Luxhotels (21)
Adaaran Prestige Water Vi Luxhotels (20)

Adaaran Prestige Water Vi

Kuchnia

All inclusive (I) – śniadanie, obiad i kolacja w formie menu, serwowane w wydzielonej restauracji oraz dodatkowe świadczenia = po południu lody, w godz. ok. 10-24 wybrane napoje alkoholowe i bezalkoholowe (woda, soki, napoje orzeźwiające, kawa, herbata, piwo, wino, wybrane alkohole wysokoprocentowe i koktajle), minibar w pokoju uzupełniany 1x dziennie (napoje orzeźwiające, soki, woda, piwo, czekolada), butelka szampana w pokoju w dniu przyjazdu, specjalna kolacja na plaży/1x pobyt, wybrane aktywności (np. zabieg Spa, wycieczka, nurkowanie próbne).

Adaaran Prestige Water Vi Luxhotels (25)
Adaaran Prestige Water Vi Luxhotels (19)
Adaaran Prestige Water Vi Luxhotels (23)

Adaaran Prestige Water Vi

Sport i rozrywka

Regularne wieczorne programy rozrywkowe. Sport w cenie – siłownia, siatkówka plażowa, badminton, tenis stołowy, 2 korty tenisowe, w tym rakiety i piłki (w ciągu dnia), bilard. Za opłatą – windsurfing, narty wodne, skutery wodne, katamaran żaglowy, wędkarstwo morskie. Nurkowanie – wyspa oferuje doskonałe możliwości nurkowania i nurkowania powierzchniowego. Do rafy wewnętrznej ok. 60-80 m. Hotelowa baza nurkowa – kursy nurkowania (PADI) oraz wycieczki podwodne i nurkowanie powierzchniowe – za opłatą. Wellness – strefa Chavana Spa znajdująca się na terenie części Adaaran Select Meedhupparu oferuje różnorodne zabiegi, łaźnię parową, saunę, salon kosmetyczny (za opłatą).

Adaaran Prestige Water Vi Luxhotels (15)
Adaaran Prestige Water Vi Luxhotels (16)

Oferty wszystkich hoteli na Seszelach i Malediwach dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Zamów indywidualną ofertę

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top