skip to Main Content
Vivanta By Taj - Coral Re Luxhotels (7)

Vivanta By Taj Maldives

★★★★★

Atrakcyjny wakacyjny resort łączy w sobie współczesny komfort z pięknem nieskażonej przyrody.

Zamów

Vivanta By Taj Maldives

Położenie

Wyspa Hembadhu o wymiarach ok. 280 x 160 m, położona w środku malowniczej laguny i otoczona rafa koralową, oddalona jest od lotniska Male o ok. 32 km. Dojazd w ok. 50 min. łodzią motorową.

Vivanta By Taj - Coral Re Luxhotels (10)
Vivanta By Taj - Coral Re Luxhotels (16)
Vivanta By Taj - Coral Re Luxhotels (14)

Vivanta By Taj Maldives

Zakwaterowanie

Pokój typ 1
Superior Charm Beach Villa = ok. 58 m kw. (z tego na zewnątrz ok. 13 m kw.), bungalowy położone bezpośrednio przy plaży, po 2 mieszkania w każdym. Nowoczesne i komfortowe, z łazienką z wanną/WC i oddzielnym prysznicem, prysznicem zewnętrznym, suszarką do włosów, szlafrokiem, TV, odtwarzaczem DVD, telefonem, WLAN (bez opłaty), klimatyzacją, wentylatorem sufitowym, minibarem, zestawem do parzenia kawy i herbaty, sejfem, werandą z widokiem na morze.

Pokój typ 2

Deluxe Delight Beach Villa = ok. 66 m kw (z tego na zewnątrz ok. 13 m kw.), jak Superior Charm Beach Villa, z hamakiem i leżanką na werandzie.

Pokój typ 3

Premium Indulgence Water Villa = ok. 85 m kw. (z tego na zewnątrz ok. 35 m kw.), jak Superior Charm Beach Villa, zbudowane na palach w lagunie, bez hamaka, z drewnianym tarasem z leżakami, zewnętrznym prysznicem i bezpośrednim zejściem do morza.

Pokój typ 4

Standard Beach Villa = jak Superior Charm Beach Villa, w promocyjnej cenie (ograniczona dostępność).
Vivanta By Taj - Coral Re Luxhotels (8)
Vivanta By Taj - Coral Re Luxhotels (3)

Vivanta By Taj Maldives

Kuchnia

All Inclusive (I) – śniadanie w formie bufetu, obiad i kolacja w formie menu lub a la carte w restauracji głównej lub w barach oraz dodatkowe świadczenia – wybrane napoje bezalkoholowe i alkoholowe oraz koktajle w godz. ok. 9-24, minibar w pokoju (uzupełniany 1x dziennie w wybrane napoje), wybrane wycieczki/1x pobyt.
Vivanta By Taj - Coral Re Luxhotels (12)
Vivanta By Taj - Coral Re Luxhotels (9)
Vivanta By Taj - Coral Re Luxhotels (11)

Vivanta By Taj Maldives

Sport i rozrywka

Sport w cenie – siłownia, badminton, siatkówka plażowa, piłka nożna, bilard, 1 godz./tydzień kanu. Za opłatą – łódź ze szklanym dnem, windsurfing, łódź-banan, narty wodne, wakeboarding, wędkarstwo morskie. Nurkowanie – własne centrum nurkowe PADI. Kursy nurkowania, wycieczki nurkowe i nurkowanie powierzchniowe za opłatą. Szczególną atrakcją jest wrak statku, który osiadł na dnie w pobliżu rafy wewnętrznej. Wyposażenie do nurkowania powierzchniowego w cenie. Wellness – strefa Jiva Spa stanowiąca oazę dobrego samopoczucia. Zabiegi oparte są na filozofii indyjskiej. Za opłatą – masaże i zabiegi.
Vivanta By Taj - Coral Re Luxhotels (15)
Vivanta By Taj - Coral Re Luxhotels (13)

Oferty wszystkich hoteli na Seszelach i Malediwach dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko*:

  Adres email*:

  Telefon*:

  Data wyjazdu od:

  Data wyjazdu do:

  Wiadomość:

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top