skip to Main Content
Amertha Bali Villas luxhotels (14)

Amertha Bali Villas

★★★★★

Przestronny i uroczy kompleks wyróżnia się szczególnie swoim zespoleniem z naturą . Każda indywidualnie zaprojektowana willa z prywatnym basenem oferuje zapierające dech w piersiach widoki na góry. Kompleks dysponuje dużym głównym basenem ze zintegrowanym brodzikiem dla dzieci i barem swim-up w basenie.

Zamów ofertę z rabatem

Amertha Bali Villas

Położenie

Hotel jest położony w północno-zachodniej części Bali, bezpośrednio przy ciemnej, wulkanicznej plaży Pemuteran. Z dala od centrów turystycznych jest otoczony wioskami rybackimi i znajduje się w dużym ogrodzie. Lotnisko docelowe Denpasar -ok. 120 km. Jazda z lotniska trwa około 4 godz., transfer możliwy jest tylko w ciągu dnia, przed zmierzchem.

Amertha Bali Villas

Galeria hotelu

Amertha Bali Villas

Zakwaterowanie

Pokój typ 1:  Bedroom Pool Villa  ok. 400 m kw. z terenem zewn. Przestronne wille wyposażone w prysznic / WC, prysznic na zewnątrz, suszarkę do włosów, TV, odtwarzacz DVD, WLAN, klimatyzację, minibar, sejf i oddzielną garderobę. Wille dysponują ogrodem z prywatnym basenem (wielkość willi zróżnicowana, w większość ok. 8 × 5 m). Z widokiem na ogród lub morze.

Pokój typ 2: Family Pool Villa  ok. 400 m kw.z terenem zewn., wyposażenie takie jak w 1 Bedroom Pool Villa, z drugą sypialnią (od 3 pełnopłatnych os). Zakwaterowanie dla 3-4 osób, możliwa dostawka dla 5 i 6 osoby.

Amertha Bali Villas

Kuchnia

W cenie śniadanie a la carte. Przy rezerwacji 2 posiłków(H) dodatkowo w cenie obiadokolacja , 3 posiłków (V) ponadto obiad (w formie 3-daniowego menu).

Amertha Bali Villas

Sport i rozrywka

Za opłatą- oferty wycieczek, np. na wyspę Menjangan.

Oferty wszystkich hoteli dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko*:

  Adres email*:

  Telefon*:

  Data wyjazdu od:

  Data wyjazdu do:

  Wiadomość:

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top