skip to Main Content
Anantara Dhigu Maldives Resort luxhotels (9)

Anantara Dhigu Maldives Resort

★★★★★

Tutaj można pozwolić umysłowi wędrować i zrelaksować się w raju, a także poczuć piasek pod stopami i dać oczarować się przez bezmiar morza.

Zamów ofertę z rabatem

Anantara Dhigu Maldives Resort

Położenie

Na wyspie Dhigufinolhu (ok. 400 m x 150 m). Transfer łodzią motorową z lotniska Male w ok. 35 min

Anantara Dhigu Maldives Resort

Galeria hotelu

Anantara Dhigu Maldives Resort

Zakwaterowanie

Pokój typ 1: Sunrise Beach Villa  ok. 110 m kw. (z tego ok. 30 m kw. części zewnętrznej), gustownie urządzona, otwarta łazienka z prysznicem, WC, wolnostojąca wanna, oddzielny prysznic na zewnątrz, suszarka do włosów, szlafrok, TV, odtwarzacz CD / DVD, stacja dokująca do iPoda, telefon, WLAN (bezpłatny), klimatyzacja, wentylator, minibar, ekspres do kawy / herbaty, sejf, taras z leżanką, widok na morze i dostęp do plaży. Położonie od wschodniej strony.

Pokój typ 2: Sunset Beach Villa  jak Sunrise Beach Villa, położenie od zachodniej strony (zakwaterowanie w OIXB).

Pokój typ 3: Sunset Pool Villa  ok. 162 m kw. (z tego ok. 70 m kw. części zewnętrznej), jak Sunset Beach Villa, prywatny basen na tarasie.

Pokój typ 4: Sunrise Water Suite  ok. 132 m kw. (z tego ok. 40 m kw. ), jak Sunrise Beach Villa, zbudowana na palach nad laguną, bez prysznica na zewnątrz, z dużą i przestronną łazienką z wolnostojącą wanną, oddzielny prysznic. Duży drewniany taras z leżakami z widokiem na lagunę i dostępem do morza.

Pokój typ 5: Sunset Over Water Suite jak Sunrise Over Water Suite, położenie od zachodniej strony (zakwaterowanie w OAMB).

Pokój typ 6: 2-Bedroom Anantara Pool Villa  ok. 312 m kw. (z tego ok. 120 m kw. części zewnetrznej), Sunset Beach Villa połączona tarasem z Sunset Pool Villa (zakwaterowanie w Oxxb). Dla maks. 4 os. dorosłych i 4 dzieci lub 6 os. dorosłych.

Anantara Dhigu Maldives Resort

Kuchnia

Obfite śniadanie w formie bufetu – w cenie. Przy rezerwacji z 2 posiłkami dziennie (H) dodatkowo wieczorem 'Dine Around’, tj. możliwość korzystania ze wszystkich restauracji i zjedzenia wybranych posiłków w cenie. Przy rezerwacji z pełnym wyżywieniem (V) dodatkowo obiad (menu) w jednej z restauracji. Pokój

Anantara Dhigu Maldives Resort

Sport i rozrywka

W cenie – siłownia, tenis (bez sprzętu), badminton, siatkówka, tenis stołowy, kajaki. Za opłatą – różne sporty wodne, np. windsurfing, narty wodne, wakeboarding, jetski. Wellness 'Anantara Over Water Spa’, 6 sal zabiegowych położonych nad wodą, oferuje łaźnię parową i saunę. Rozrywka – regularny, wieczorny program rozrywkowy

Oferty wszystkich hoteli dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko*:

  Adres email*:

  Telefon*:

  Data wyjazdu od:

  Data wyjazdu do:

  Wiadomość:

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top