skip to Main Content
Jumeirah at Etihad Towers Hotel Luxhotels (3)

Jumeirah at Etihad Towers

★★★★★

Hotel składa się z 5 wieżowców i 66-piętrowej, nowatorsko zaprojektowanej wieży, 12 restauracji, barów i salonów, prywatna plaża o długości ok. 130 m, kompleks ogrodowo-basenowy (z 3 basenami), Talise Spa z 13 suitami zabiegowymi, siłownia.

Zamów ofertę z rabatem

Jumeirah at Etihad Towers

Położenie

Luksusowy hotel z imponującym holem i salonem położony przy promenadzie w Abu Dhabi, w ekskluzywnej dzielnicy Ras Al Akhdar. W punkcie widokowym na wys. ok. 300 m (najwyższym punkcie miasta) można delektować się przekąskami i napojami z fantastyczną panoramą. Lotnisko Abu Dhabii w odległości ok. 37 km od hotelu.

Jumeirah at Etihad Towers

Galeria hotelu

Jumeirah at Etihad Towers

Zakwaterowanie

Pokoje i suita urządzone w nowoczesnym stylu. Znajdują się na piętrach 27-59. Z łazienką, oddzielnym prysznicem, suszarką do włosów, szlafrokiem, telefonem, TV, WLAN, stacją dokującą do iPoda, minibarem, ekspresem do kawy, sejfem, klimatyzacją.

Pokój typ 1:  Deluxe, ok. 50 m kw., komfortowy pokój dwuosobowy. Również do samodzielnego wykorzystania.

Pokój typ 2: Grand Deluxe, ok. 60 m kw., jak Deluxe, ale większy. Również do samodzielnego wykorzystania.

Pokój typ 3: Deluxe Club, ok. 50 m kw., pokoje te mieszczą się na piętrach 51-59. W cenie dostęp do Club Executive Lounge, gdzie serwowane są śniadania w formie bufetu, przekąski i napoje przez cały dzień (napoje alkoholowe w godz. ok. 12-24). Również do samodzielnego wykorzystania.

Pokój typ 4: Grand Club, ok 60 m kw., nieco większe. Również do samodzielnego wykorzystania.

Jumeirah at Etihad Towers

Kuchnia

Śniadanie w formie bufetu w restauracji Rosewater w cenie, dla Gości Club śniadanie w Club Lounge. Przy rezerwacji z 2 posiłkami dziennie (H) dodatkowo obiad lub kolacja w Rosewater lub a la carte w Li Beirut, Nahaam, BiCE.

Oferty wszystkich hoteli dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko*:

  Adres email*:

  Telefon*:

  Data wyjazdu od:

  Data wyjazdu do:

  Wiadomość:

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top