skip to Main Content
Anantara Veli Resort & Sp Luxhotels (14)

Anantara Veli Resort & Spa

★★★★★

Luksusowy resort położony w bezpośrednim sąsiedztwie siostrzanych hoteli znajdujących się na pobliskich wyspach.

Zamów

Anantara Veli Resort & Spa

Położenie

Otoczony wspaniałą laguną w Południowym Atolu Male, na porośniętej palmami wyspie (ok. 250 x 200 m). Lotnisko Male ok. 20 km, dojazd w ok. 35 min. łodzią motorową.
Anantara Veli Resort & Sp Luxhotels (2)
Anantara Veli Resort & Sp Luxhotels (7)
Anantara Veli Resort & Sp Luxhotels (4)

Anantara Veli Resort & Spa

Zakwaterowanie

Pokój typ 1

Over Water Bungalow = ok. 62 m kw., nowocześnie i elegancko urządzone, położone na palach ponad laguną. Łazienka z wanną, prysznic/WC, suszarka do włosów, szlafrok, TV, odtwarzacz CD i DVD, stacja do iPoda, telefon, WLAN (bez opłaty), klimatyzacja, minibar, zestaw do parzenia herbaty i kawy, sejf. Taras z własnym zejściem do laguny i widok na morze.

Pokój typ 2

Superior Over Water Bungalow = ok. 62 m kw., jak Over Water Bungalow, ale w lepszej lokalizacji.

Pokój typ 3

Deluxe Over Water Bungalow = ok. 92 m kw., jak Over Water Bungalow, z większą łazienką z wolnostojącą wanną. Przestronniejszy taras z widokiem na lagunę.

Pokój typ 4

Deluxe Over Water Pool Bungalow = ok. 125 m kw., jak Over Water Bungalow, położone od strony zachodu słońca, z własnym basenem.

Pokój typ 5

Ocean Pool Bungalow = ok. 125 m kw., jak Over Water Bungalow, położone na wyspie bezpośrednio przy wodzie, bez dostępu do laguny. Prysznic zewnętrzny i taras z własnym basenem. Zapewniają dużo sfery prywatnej.
Anantara Veli Resort & Sp Luxhotels (6)
Anantara Veli Resort & Sp Luxhotels (5)

Anantara Veli Resort & Spa

Kuchnia

W cenie – obfite śniadanie w formie bufetu. Przy rezerwacji z 2 posiłkami dziennie (H) dodatkowo kolacja w formie Dine Around, czyli możliwość korzystania z różnych restauracji. Przy rezerwacji z 3 posiłkami dziennie (V) dodatkowo obiad w formie menu w jednej z restauracji.

Anantara Veli Resort & Sp Luxhotels (10)
Anantara Veli Resort & Sp Luxhotels (8)
Anantara Veli Resort & Sp Luxhotels (9)

Anantara Veli Resort & Spa

Sport i rozrywka

Sport w cenie – siłownia, kort tenisowy (oświetlenie i sprzęt za opłatą), tenis stołowy (sprzęt/oświetlenie za opłatą), badminton (na sąsiedniej wyspie Anantara Dhigu), bilard, boccia, kajaki. Za opłatą – różne sporty wodne, np. narty wodne, windsurfing, parasailing, żeglarstwo, katamaran. Nurkowanie – Anantara Veli posiada własną bazę nurkową PADI, kursy nurkowania i wycieczki za opłatą. Rafa wewnętrzna osiągalna w ok. 10 min. łodzią. Sprzęt do nurkowania powierzchniowego w cenie. Wellness – wtopiona w roślinność wyspy strefa Sundari Ayruvedic Spa zapewnia czysty relaks. Za opłatą – łaźnia parowa, sauna, masaże, zabiegi zdrowotne i kosmetyczne.
Anantara Veli Resort & Sp Luxhotels (13)
Anantara Veli Resort & Sp Luxhotels (12)

Oferty wszystkich hoteli na Seszelach i Malediwach dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko*:

  Adres email*:

  Telefon*:

  Data wyjazdu od:

  Data wyjazdu do:

  Wiadomość:

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top