skip to Main Content
Hilton Phuket Arcadia Resort & Spa luxhotels (11)

Hilton Phuket Arcadia Resort & Spa

★★★★★

3 skrzydła hotelowe oraz łącznie 7 budynków umiejscowionych pośrodku tropikalnego ogrodu, 2 lobby-lounge, 3 restauracje z kuchnią tajską i międzynarodową, 1 bar, 1 kawiarnia, 5 dużych basenów (z tego 2 z wodospadem, brodzikiem dla dzieci i zjeżdżalnią). WLAN w lobby w cenie, w innych miejscach za opłatą.

Zamów ofertę z rabatem

Hilton Phuket Arcadia Resort & Spa

Położenie

Tylko jedna ulica oddziela hotel od piaszczystej plaży. Lotnisko Phuket, ok. 50 km.

Hilton Phuket Arcadia Resort & Spa

Galeria hotelu

Hilton Phuket Arcadia Resort & Spa

Zakwaterowanie

Pokój typ 1: Deluxe Garden View  ok. 44 m kw., położone w skrzydle Saiton Wing. Wyposażenie – łazienka/WC, oddzielny prysznic, suszarka do włosów, szlafrok/klapki, TV, telefon, WLAN (za opłatą), klimatyzacja, minibar, ekspres do kawy/herbaty, sejf i balkon lub taras.

Pokój typ 2: Deluxe Plus Garden View ok. 44 m kw., nowoczesne pokoje w odnowionym skrzydle Andaman Wing. Wyposażenie jak Deluxe Garden View, ponadto odtwarzacz DVD i leżanka na balkonie.

Pokój typ 3: Deluxe Sea View  ok. 44 m kw., wyposażenie jak Deluxe Garden View, z widokiem na morze.

Pokój typ 4: Deluxe Plus Sea View ok. 44 m kw., wyposażenie jak Deluxe Plus Garden View, z widokiem na morze. Pokój typ 5: Junior Suite Sea View ok. 62 m kw., łącznie z pow. zewnętrzną, położone w skrzydle Lotus Wing. Wyposażenie jak Deluxe Plus Sea View, z salonem.

Hilton Phuket Arcadia Resort & Spa

Kuchnia

Obfite śniadanie w formie bufetu w restauracji w cenie. Przy rezerwacji z 2 posiłkami dziennie (H) kolacja w cenie. Przy rezerwacji z 3 posiłkami dziennie (V) obiad w cenie.

Hilton Phuket Arcadia Resort & Spa

Sport i rozrywka

W cenie – siłownia, tenis. Za opłatą – squash, tenis stołowy, nurkowanie (szkoła nurkowania w hotelu). Muzyka na żywo w lobby. 14 gabinetów zabiegowych oferujących tajski masaż i różnorodne zabiegi (za opłatą).

Oferty wszystkich hoteli dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Zamów indywidualną ofertę

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top