skip to Main Content
Kata Thani Phuket Beach Resort luxhotels (18)

Kata Thani Phuket Beach Resort

★★★★★

Lubiany, rozległy hotel podzielony na 2 części – Bhuri Wing i Thani Wing. Część Thani – bezpośrednio przy pięknej plaży. Część Bhuri oddzielona od plaży mało uczęszczaną uliczką. Na rozległym terenie 5 restauracji, coctail-lounge, kawiarnia, 2 bary przy basenie, 6 basenów, 4 brodziki dla dzieci, 1 mała zjeżdżalnia, 3 jacuzzi, klub dla dzieci, WLAN w strefach ogólnodostępnych, strefa Spa

Zamów ofertę z rabatem

Kata Thani Phuket Beach Resort

Położenie

Położony w niewielkiej zatoce, przy otoczonej palmami, spokojnej plaży Kata Noi Beach. Lotnisko Phuket ok. 45 km.

Kata Thani Phuket Beach Resort

Galeria hotelu

Kata Thani Phuket Beach Resort

Zakwaterowanie

Pokój typ 1: Deluxe ok. 40 m kw, w skrzydle Bhuri, prysznic/WC, suszarka do włosów, TV, odtwarzacz DVD, telefon, WLAN (za opłatą), klimatyzacja, lodówka (na życzenie uzupełniona), zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf i balkon.

Pokój typ 2: Grand Deluxe ok. 50 m kw., w skrzydle Bhuri, wyposażone jak Deluxe. Idealne dla rodzin – pokój dzienny z rozkładaną kanapą, który można oddzielić od sypialni drzwiami przesuwnymi. Łazienka z wanną i prysznicem. Położone niedaleko klubu dla dzieci i jednego z basenów dla dzieci.

Pokój typ 3: Junior Suite ok. 45-50 m kw, w skrzydle Thani, w pobliżu plaży i przy ogrodzie. Jak Deluxe, dodatkowo część wypoczynkowa i widok na morze.

Pokój typ 4: Junior Suite Oceanfront ok. 50 m kw, w skrzydle Thani, jak Junior Suite, w pierwszym rzędzie od plaży.

Pokój typ 5: Grand Suite  ok. 75 m kw, w skrzydle Thani, jak Junior Suite, ale znacznie przestronniejsze, z większą łazienką,

Kata Thani Phuket Beach Resort

Kuchnia

Obfity bufet śniadaniowy w cenie. Przy rezerwacji z 2 posiłkami dziennie (H) dodatkowo kolacja we wszystkich restauracjach na terenie hotelu.

Kata Thani Phuket Beach Resort

Sport i rozrywka

W cenie – tenis stołowy, siłownia (z sauną), korty tenisowe, aerobic w wodzie, próbne nurkowanie w basenie, tajski boks, bilard, golfowy putting green, kursy jogi. Za opłatą – hotelowa strefa Spa oferująca szeroką gamę masaży, aromaterapii i wiele różnych zabiegów.

Oferty wszystkich hoteli dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Zamów indywidualną ofertę

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top