skip to Main Content
Savoy Resort & Spa Luxhotels (2)

Savoy Resort & Spa

★★★★★

Dobrze urządzony hotel wyróżniający się stylowym wystrojem, luźną atmosferą i jedną z najlepszych lokalizacji na wyspie.

Zamów

Savoy Resort & Spa

Położenie

Przy znanej plaży Beau Vallon o długości ok. 3 km. Do centrum miasta Victoria ok. 5 km, do lotniska Mahe ok. 13 km. W pobliżu hotelu znajduje się kilka restauracji i sklepów.
Opis
Savoy Resort & Spa Luxhotels (14)
Savoy Resort & Spa Luxhotels (1)
Savoy Resort & Spa Luxhotels (5)

Savoy Resort & Spa

Zakwaterowanie

Pokój typ 1
Savoy Gardenview (40) = ok. 40 m kw. Pokoje wyróżnia nowoczesny wystrój i jasne kolory wnętrza. We wszystkich pokojach łazienka z wanną i prysznicem, WC, suszarka do włosów, szlafrok, żelazko, telefon, TV, bezpłatny WLAN, klimatyzacja, minibar, ekspres do kawy/herbaty, sejf, taras z widokiem na ogród.

Pokój typ 2
Savoy Seaview (95) = ok. 40 m kw. Jak Savoy Gardenview, ale z widokiem na morze.

Pokój typ 3
Junior Suita (18) = ok. 60 m kw. Jak Savoy Seaview, ale przestronniejsza i z osobną strefą dzienną, z ekspresem do kawy Nespresso. Posiada uprzywilejowane położenie.

Pokój typ 4
Savoy Suita (9) = ok. 80 m kw. Jak Junior Suita, ale jeszcze większa, z osobną strefą dzienno-jadalną, małą kuchnią i ekspresem do kawy Nespresso.

y Vilu i Wine Cellar, oraz 1 bar.

Savoy Resort & Spa Luxhotels (8)
Savoy Resort & Spa Luxhotels (7)

Savoy Resort & Spa

Kuchnia

Obfity bufet śniadaniowy wliczony w cenę. Przy rezerwacji z 2 posiłkami dziennie (H) dodatkowo wieczorem bufet w głównej restauracji Grand Savoy. Przy rezerwacji z 3 posiłkami dziennie (V) dodatkowo w południe bufet w restauracji Grand Saoy wliczony w cenę. Korzystając z innych restauracji (Gecko Bar i Pescado) wliczony w cenę pakiet żywieniowy, będzie częściowo rozliczony.

Savoy Resort & Spa Luxhotels (15)
Savoy Resort & Spa Luxhotels (10)
Savoy Resort & Spa Luxhotels (6)

Savoy Resort & Spa

Sport i rozrywka

Sport w cenie – siłownia, tenis (sprzęt do gry w tenisa) z oświetleniem, joga. Za opłatą nurkowanie powierzchniowe i nurkowanie (PADI, w pobliżu), katamaran, sporty wodne motorowe np. skutery wodne, narty wodne, paragliding, łódź typu banan (lokalni oferenci). Wellness – dobrze urządzone Spa jest idealnym miejscem do relaksu. Do oferowanych tu zabiegów kosmetycznych używane są produkty ekskluzywnej marki kosmetycznej Sothys. Wiele zajęć w cenie.

Savoy Resort & Spa Luxhotels (12)
Savoy Resort & Spa Luxhotels (11)

Oferty wszystkich hoteli na Seszelach i Malediwach dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko*:

  Adres email*:

  Telefon*:

  Data wyjazdu od:

  Data wyjazdu do:

  Wiadomość:

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top