skip to Main Content

RIXOS THE PALM przedłuża współpracę z Atlantis Aquaenture

Rixos The Palm Aquaventure Waterpark

RIXOS THE PALM to bez wątpienia najlpeszy rodzinny hotel w Dubaju. Do jego największych atutów należy luksusowy koncept ULTRA ALL INCLUSIVE. Takiego pakietu nie ma żaden hotel w Dubaju. W ramach pakietu do dyspozycji gości sę restauracje a la carte, bary czy kawiarnia. Do tego nielimitowane napoje i markowe alkohole.

WSPÓŁPRACA Z ATALNTIS AQUAVENTURE

Będąc partnerem hotelu RIXOS THE PALM już teraz możemy pochwalić się informacją, że podobnie jak w 2023 tak i 2024 roku wszyscy goście hotelu mogą codziennie i bezpłatnie korzystać z największego parku wodnego na Świecie – Atalntis Aquaventure! Na jego terenie znajdziecie ponad sto zjeżdżalni, największe akwarium z sześćdziesięcioma pięcioma tysiącami żywych morskich stworzeń, wodny park gdzie możecie pływać delfinami, restauracje, czy sztuczną falę do surfowania.

Ze wszystkich tych atrakcji goście hotelu ATLANTIS THE PALM mogą korzystać codziennie! Co więcej, do ich dyspozycji jest również bezpłatny transfer do Atlantis Aquaventure!

Formularz kontaktowy

  Zamów indywidualną ofertę

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top