skip to Main Content

Seszele All Incusive

Four Seasons Seszele Chilli Travel 5

Seszele All Inclusive

Archipelag Seszeli nie kojarzy się raczej z hotelami oferującymi wyżywienie w wariancie All Inlcusive. Jednak i od tej reguły zdarzają się wyjątki. Ale za to jakie wyjątki!

Seszele All Inclusive

Oaza spokoju

Seszele to enklawa spokoju i ciszy. Hotele zbudowane na wyspach muszą idealnie wkomponowywać się w naturalny krajobraz. Przy budowie nie można wyciąć choćby jednego drzewa! Właśnie temu oddaniu naturze Seszele zawdzięczają swoje niezwykłe, dziewicze i naturalne piękno.

Seszele All Inclusive

Seszele to idealne miejsce na regenerację po ciężkim okresie w pracy i złapanie kilku chwil wyciszenia i spokoju na łonie pięknej natury. Właśnie z tego powodu próżno szukać tam hoteli z głośnymi animacjami i zabawami do białego rana. Popularny na wielu urlopowych destynacjach koncept All Inlcusive na Seszelach praktycznie nie występuje. Niemniej i od tej zasady zdarzają się wyjątki!

Seszele All Inclusive

MAIA Luxury Resort & Spa

MAIA Luxury Resort & Spa Seychelles – luksusowy resort o klasyfikacji ★★★★★★

MAIA ma być miejscem gdzie w maksymalnej prywatności możemy skupić się na wypoczynku i regeneracji. Do dyspozycji gości są duże wille z obsługą kamerdynera. W ramach pakietu All inclusive hotel przygotował:

 • 3 posiłki dziennie
 • nielimitowane napoje i alkohole marki premium (wyłączone są tylko niektóre rocznikowe alkohole)
 • zajęcia z Yogi lub Qi Gong
 • zajęcia z nurkowania

MAIA posiada jedną z najlepiej zaopatrzonych winnych piwnic w całym archipelagu. Posilłki można jeść w restauracjach lub zamawiać bezpośrednio o willi.

Więcej o MAIA Luxury Resort tutaj.

Seszele All Inclusive 2

Seszele All Inclusive

Six Senses Zil Pasyon

Six Senses Zil Pasyon ★★★★★★ – pierwszy hotel tej ekstremalnie luksusowej sieci na Seszelach

Filozofia Six Senses to przede wszystkim najwyższy możliwy standard obsługi plus niebywałe wręcz zaplecze SPA. Do tego wyborna kuchnia. Hotelowa winnica wypełniona jest rocznikami z najlepszych chateau Świata. All Inclusive w Six Senses to zawsze 3 posiłki z napojami i markowymi alkoholami.

Więcej o Six Senses Zil Pasyon tutaj.

Six Senses Zil Pasyon (3)

Seszele All Inclusive

Enchanted Island Resort

Enchanted Island Resort  ★★★★★★ – wspaniały hotel na prywatnej wyspie Round Island

W hotelu znajduje się jedynie 10 luksusowych willi (z czego jedna należy do właścicieli hotelu) położonych na prywatnej wyspie w pobliżu rezerwatu Sainte Anne. Posiłki serwowane są w wytwornych restauracjach lub mogą być zamawiane wprost do willi. Obsługa przygotuje też piknik na plaży. W ramach All Inclusive hotel serwuje 3 posiłki, napoje oraz wybór alkoholi.

Więcej o Enchanted Island Resort tutaj.

Enchanted Island Resort Seychelles (2)

Seszele All Inclusive

Beachcomber Sainte Anne Resort

Beachcomber Sainte Anne to bardzo wygodny hotel k klasyfikacji ★★★★★ położony na prywatnej wyspie.

Znakiem rozpoznawczym sieci Beachcomber jest zawsze aktywny wypoczynek. Wramach pakietu All Inclusive hotel oferuje:

3 posiłki dziennie

Nielimitowane napoje i akolhole (w tym wybrane marki premium)

Beachcomber Sainte Anne przechodzi obecnie renowację. Prace remontowe potrwają do 15 lutego 2018. Wtedy też hotel przedstawi nową odłsonę swoich pokoi i menu All Inclusive.

Seszele All Inclusive

Zasadniczo na Seszelach tylko dwa powyższe hotele oferuję wyżywienie All Inclusive z prawdziwego zdarzenia. Alternatywną w mniejszej cenie będzie hotel The Cerf ★★★★.

Oferty wszystkich hoteli na Seszelach i Malediwach dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko*:

  Adres email*:

  Telefon*:

  Data wyjazdu od:

  Data wyjazdu do:

  Wiadomość:

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top