skip to Main Content

Westin Maldives Miriandhoo debiutem roku na Malediwach

The Westin Maldives Miriandhoo (1)

Westin Maldives Miriandhoo debiutem roku na Malediwach

Coroczny konkurs World Travel Awards wyłania najlepsze hotele na konkretnych destynacjach. Oddzielne nagrody przyznawane są za najlepsze premiery roku.

Zamów ofertę z rabatem

DEBIUT ROKU NA MALEDIWACH

THE WESTIN MALDIVES MIRIANDHOO

Honorowa kapituła konkursu tym razem obradowała na Maderze. Wybrane zostały najlepsze hotele w konkretnych destynacjach oraz najlepsze premiery na rok 2018.

W tegorocznej edycji najlepszym nowo otwartym hotelem na Malediwach został THE WESTIN ALDIVES MIRIANDHOO

DEBIUT ROKU NA MALEDIWACH

THE WESTIN MALDIVES MIRIANDHOO

Hotel zdecydowanie postawił na nowoczesny i spokojny design. Duże przestrzenie w budynkach głównych, restauracjach urządzone z dbałością o każdy szczegół.

Duże i wygodne wille zapewniają komfort i prywatność.

Hotel będzie otwarty w październiku 2019, a promocyjna pakiety dostępne są już u naszych konsultantów.

Oferty wszystkich hoteli dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Zamów indywidualną ofertę

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top