skip to Main Content

Zima 2019/2020

niyama_luxhotels

Zima 2019/2020

Przygotowaliśmy ponad 200 hoteli na kilkunastu destynacjach, m.in.: na Malediwach, Seszelach, Mauritiusie, Zanzibarze, czy Karaibach.

Najlepsze i sprawdzone przez nas i naszych klientów resorty, prywatne wille, rejsy, czy oferty łączone kilku hoteli na jednej lub kilku destynacjach. Wszysto to znajdziecie w naszej ofercie na zimę 2019/2020

Zamów ofertę FIRST MINUTE

Zima 2019/2020

Inauguracja sezonu zimowego, najlepszej pory na wyjazdy egzotyczne to zawsze wielkie dla nas bardzo ważny moment. Po przeszło 6 miesiącach (tyle trwa cały proces kontraktacji) ciężkiej pracy z hotelarzami, kontrahentami lokalnymi i liniami lotniczymi dla zapewnienia naszym klientom jak najlepszych warunków, oferta w końcu jest gotowa.

Przygotowaliśmy ponad 200 hoteli na kilkunasty destynacjach, m.in.: na Malediwach, Seszelach, Mauritiusie, Zanzibarze, czy Karaibach. Ofertę każdego z nich możecie zamówić tutaj.

Na początek przygotowaliśmy kilka ciekawostek i nowości i zaproszenie na drinka!

Zima 2019/2020

KANCELARIA PRAWNA GKW PARNTEREM PRAWNYM LUXHOTELS

GKW luxhotels

1 czerwca 2019 podpisaliśmy umowę prawnego partnerstwa z Kancelarią Prawną GKW Giera Kaczmarek Wspólnicy. To pierwsza tego typu współpraca na naszym rynku. Rozwiązania wdrożone przez profesjonalną kancelarię pomogą nam świadczyć jeszcze lepsze i bezpieczniejsze usługi naszym klientom.

Zima 2019/2020

LUX NORTH ARI ATOL (Malediwy)

LUX_ari_north_luxhotels

LUX NORTH ARI ATOL miał otworzyć się już w 2017 roku ale zgodnie z filozofią Malediwów, drobne przesunięcie terminu to nigdy nie jest problemem. Finalnie swoje drzwi dla gości LUX otworzył w 2018 roku.

To hotel, który jak słusznie określają jego właściciele, łączy Malediwskie krajobrazy z klimatem i architekturą Miami. Hotel przeznaczony jest zdecydowanie do klientów nastawionych na aktywny wypoczynek i dobrą zabawę. Tradycyjne zabudowania kryte strzechą ustąpiły tu miejsca nowoczesnym i kolorowym willom przy plaży, z dobrym systemem audio. Na dachu większości willi znajduje się dach, na którym można w dzień oddać się błogiemu opalaniu, a wieczorem raczyć się lampką szampana i tańcem do rana.

LUX NORTH ARI ATOL to coś zupełnie innego. Nie jest to hotel dla każdego, ale na pewno znajdzie swoich miłośników.

Zima 2019/2020

ATMOSPHERE KANIFUSHI (Malediwy)

KANIFUSHI

Atmosphere Kanifushi to jeden z najczęściej wybieranych hoteli na Malediwach w naszej ofercie. Szczególnie przypadł do gustu rodzinom z dziećmi ze względu na duże i przestronne wille, które w wariancie rodzinnym mogą pomieścić nawet 6 osób.

Atmosphere nie jest hotelem nowym ale zaszła, a w zasadzie zachodzi w nim duża zmiana. Do połowy października w hotelu powstanie kilkanaście willi na plaży. Obecnie trwają w nim prace remontowe. Co ciekawe remont prowadzony jest tak, żeby nie przeszkadzać gościom. Część plaży, a której trwa budowa jest odgrodzona i zasłonięta, a Beach Ville, które skierowane są w stronę budowy nie są rezerwowane.

Oferta na nowe wille na wodzie zgodnie z zapewnieniem hotelu, będzie dostępna już niedługo. Promocyjne ceny gwarantowane!

Zima 2019/2020

FOUR SEASONS DESROCHES (Seszele)

desroches_luxhotels

Four Seasons Desroches (wymowa: de’rosze) to jedna z najbardziej oczekiwanych premier 2018 roku. Wielkie otwarcie przekładane było kilkukrotnie ale do początku tego sezonu hotel jest już w sprzedaży. To drugi hotel sieci Four Seasons na Seszelach.

Ciekawostka! Czy wiecie, że jednym z właścicieli sieci Four Seasons jest BIll Gates, najbogatszy człowiek Świata? Bill wie co robi i swoim nazwiskiem firmuje tylko najlepsze produkty. Nie inaczej jest z Four Seasons.

Nowy hotel zlokalizowany jest na prywatnej wyspie Desroches w niedużej odległości od wyspy Mahe. Prywatne wille rozłożone są wzdłuż plaży i zapewniają maksymalny komfort i wygodę. Obsługa jak zawsze w Four Seasons zachwyca starannością, a kuchnia to wręcz kosmiczne doznania smakowe.

Luxhotels jest jednym z partnerów premium sieci Four Seasons na Seszelach i Malediwach w Polsce (dokładnie 3 biura w Polsce mogą szczycić się takim tytułem), dzięki czemu możemy oferować Wam ceny niedostępne dla innych operatorów.

Zima 2019/2020

KEMPINSKI EMERALD PALACE (Dubaj)

emerald

Najprawdopodobniej sieci Kempiński nie trzeba przedstawiać nikomu. Słynie z bardzo wysokiego standardu i pięknej, pałacowej architektury w każdym ze swoich kilkudziesięciu hoteli na Świecie.

Podobnie będzie wyglądał nowy hotel sieci w Dubaju. Hotel będzie zlokalizowany na Palmie, przy najczystszej i najszerszej jej części. Wytworny, pałacowy styl hotelu przypadnie do gustu miłośnikom sieci.

Co ciekawe hotel kładzie bardzo duży nacisk na kuchnię. Na jego terenie będzie aż 9 restauracji, w tym jedna, którą zarądzać będzie szef kuchni z dwiema gwiazdkami Michellin.

Dzięki naszym indywidualnym kontraktom z hotelem wszystkie restauracje (!!!), będą zawarte w naszych pakietach z dwoma posiłkami.

Zima 2019/2020

BEZALKOHOLOWY DRINK ROKU

Espresso-na-toniku

Na koniec, mała niespodzianka! Przepis, którym zaskoczycie gości na letniej imprezie. Zaprzyjaźniony barman z hotelu Four Seasons Seychelles przygotował go podczas naszej wizyty w hotelu w maju. Drink jest wspaniale orzeźwiający i idealny na gorące dni.

Składniki:

 • tonik
 • espresso
 • gałązka rozmarynu
 • lód

Przygotowanie jest banalnie proste. Wlewamy tonik (ok 150 ml) do wysokiej szklanki i dodajemy dużo lodu. Na tak przygotowaną bazę wlewamy bardzo wolno espresso. Jeśli damy dużo kostek lodu, podczas lania espresso pojawi się tylko bardzo delikatna i mała biała pianka na górze. Jeśli lodu będzie za mało, piana będzie zbyt duża i nieestetyczna. Na koniec dodajemy gałązkę rozmarynu.

Jeśli macie już skończone 18 lat i chcielibyście wzbogacić naszego drinka odrobiną wysokoprocentowego alkoholu to polecamy dodać 25 ml ginu Hendricks i 25 ml pomarańczowego likieru Grand Marnier.

Smacznego!!!

Oferty wszystkich hoteli dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Zamów indywidualną ofertę

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top