skip to Main Content

Kancelaria GKW partnerem prawnym luxhotels.pl

GKW luxhotels

Kancelaria GKW partnerem prawnym luxhotels.pl

Pierwsza taka kooperacja w Polsce.

Kancelaria GKW partnerem prawnym luxhotels.pl

Współpraca

Miło nam jest poinformować, że z dniem 14 czerwca 2019 roku partnerem prawnym luxhotels.pl została warszawska Kancelaria prawna GKW Giera Kaczmarek i Wspólnicy.

Michał Giera oraz Szymon Kaczmarek – założyciele kancelarii GKW, to doświadczeni specjaliści z zakresu prawa spółek, M&A, sporów korporacyjnych, PE/VC, rynków kapitałowych, fuzji i przejęć oraz restrukturyzacji przedsiębiorstw.

Zespół GKW obsługuje zarówno klientów korporacyjnych, jak i indywidualnych m.in. z następujących obszarów: IT, nowe technologie, life science, medycyna, suplementy diety, przemysł ciężki. Od czerwca br. kancelaria GKW rozpoczyna również świadczenie usług dla branży turystycznej.

Kancelaria GKW partnerem prawnym luxhotels.pl

Synergia

Michał Giera, radca prawny, wspólnik zarządzający kancelarii GKW:

Współpraca z luxhotels.pl to dla nas ogromna przyjemność, ale również wyzwanie. Jest to bowiem jedna z pierwszych tego typu kooperacji w Polsce. Wiemy, że produkty oferowane pod prestiżową marką luxhotels.pl kierowane są do wymagającego odbiorcy. Jako prawnicy transakcyjni przyzwyczajeni jesteśmy do pracy z ludźmi sukcesu i rozumiemy ich potrzeby. Jesteśmy przekonani, że efekty synergii, które zostaną uzyskane dzięki temu partnerstwu przyniosą wiele korzystnych rozwiązań zarówno dla luxhotels.pl jak i jej klientów.

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko*:

  Adres email*:

  Telefon*:

  Data wyjazdu od:

  Data wyjazdu do:

  Wiadomość:

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top