Soneva Jani Luxhotels (5)

Soneva Jani

★★★★★

Wyspy niczym perły ze swoimi białymi plażami wyłaniają się jedna po drugiej z błękitu Oceanu Indyjskiego. Ośrodek położony jest na największej wyspie na Malediwach, Medhufaru ok. 47,5 ha, na atolu Noonu.

Zamów ofertę z rabatem

Soneva Jani

Położenie

Ośrodek położony jest na największej wyspie na Malediwach, Medhufaru ok. 47,5 ha, na atolu Noonu. Osobliwością jest tutaj prywatna laguna o dł. ok. 5,6 km

Soneva Jani

Galeria hotelu

Soneva Jani

Zakwaterowanie

W hotelu Soneva Jani można doświadczyć prawdziwego luksusu poprzez wytworne wille, które oferują wszelkie wyobrażalne wygody i najnowocześniejsze udogodnienia. Każda willa Water Retreat / Reserve otwiera się na lśniącą lagunę i wszystkie mają własny basen. Ponadto posiadają część dzienną i sypialną, łazienkę na świeżym powietrzu, TV, minisystem rozrywki, w tym iPod, minibar, ekspres do kawy, sejf, klimatyzację, wentylator sufitowy, otwieraną część dachu do obserwacji gwiazd, prywatny basen niektóre ze zjeżdżalnią, pow. zewnętrzną z częścią wypoczynkową i bezpośredni dostęp do laguny, rower dla każdego gościa.

Pokój typ 1:  One Bedroom Water Retreat  ok. 411 m kw, basen ok. 13 × 4 m, 1 sypialnia na parterze, salon na piętrze ze stołem ze szklanym blatem, prysznic na zewnątrz. Możliwość rezerwacji z zjeżdżalnią (OAX). Ceny na zapytanie.

Pokój typ 2: Two Bedroom Water Retreat , ok. 555 m kw., basen o wymiarach ok. 13 × 4 m, 2 sypialnie i 2 piętra.

Pokój typ 3: Three Bedroom Water Reserve , ok. 555 m kw., basen o wymiarach ok. 13 × 3 m, 3 sypialnie, 2 piętra i duży odkryty taras.

Soneva Jani

Kuchnia

Śniadania, możliwość rezerwacji obiadokolacji (H) lub 3 posiłku w formie obiadu (V) w The Gathering. W głównej restauracji The Gathering serwowane są wykwintne specjały, takie jak świeże ryby i pizza z kamiennego pieca. Podczas pobytu w hotelu Goście mogą wybierać spośród 60 różnych domowych lodów, ręcznie robionych czekoladek, serów i deserów. Napoje i przekąski serwowane są w barze The Gathering Bar, który pływa po katamaranach nad oceanem. Szczególnym przeżyciem jest posiłek przy stole szefa kuchni z 5 gośćmi lub w Chef’s Beach na północy laguny, gdzie w ciągu dnia podawany jest lekki obiad, a wieczorem serwowany jest świeży połów z morza. Dla willi dostępne są także takie usługi jak-możliwość zorganizowania pikniku, prywatny obiad czy lekcje gotowania.

Soneva Jani

Sport i rozrywka

Siłownia, joga, sauna, łaźnia parowa. Za opłatą = sporty wodne, nurkowanie, rejsy z delfinami, wycieczki rowerowe. Możliwość wynajęcia ekskluzywnego, prywatnego jachtu ‚Soneva in Aqua’dla maksymalnie 4 osób i popłynięcia do najpiękniejszych miejsc na Malediwach. Spa & Wellness. Soneva Spa nie tylko rozpieszcza gości lśniącą laguną, ale także szeroką gamą holistycznych i tradycyjnych zabiegów. Wysoko wykwalifikowani terapeuci stosują przy tym wyłącznie naturalne produkty.

Oferty wszystkich hoteli dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

Zamów indywidualną ofertę

Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
Polityka ochrony danych osobowych.
Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.