skip to Main Content
Nika Island Resort Luxhotels (17)

Nika Island Resort

★★★★

Elegancki ośrodek, który poprzez swoją bujną roślinność oferuje najwyższą sferę prywatności.

TYLKO TERAZ W PROMOCJI -30%

Zamów ofertę z rabatem

Nika Island Resort

Położenie

Na wyspie Kudafolhoo o wymiarach 300 m x 170 m w północnej części Atolu Ari. Ok. 74 km od lotniska Male, transfer ok. 25 min hydroplanem.
Dysponuje restauracją główną, barem i barem przy basenie. Dopełnieniem oferty jest basen, jubiler, kawiarnia, sklep z pamiątkami i bezpłatny WLAN.

Nika Island Resort

Galeria hotelu

Nika Island Resort

Zakwaterowanie

Pokój typ 1: Garden Zimmer = ok. 35 m kw. z powierzchnią zewn.(7) ozdobiony drewnianymi elementami i w jasnych kolorach, łazienka z prysznicem/WC, szlafrok, suszarka do włosów, telefon, TV, odtwarzacz DVD, bezpłatny WLAN, minibar, sejf, klimatyzacja, wentylator sufitowy, zestaw do parzenia kawy/herbaty i widok na ogród.

Pokój typ 2: Beach Villa = ok. 75 m kw. z powierzchnią zewn. (13) jak Garden Zimmer, z prysznicem na zewnątrz, jacuzzi i widokiem na morze.

Pokój typ 3: Water Villa = ok. 110 m kw. z powierzchnią zewn. (10) jak Garden Zimmer, zbudowana na palach w lagunie, od strony wschodu słońca i z prysznicem na zewnątrz.

Pokój typ 4: Deluxe Beach Villa = ok. 100 m kw. z powierzchnią zewn. (13) jak Beach Villa, od str. zachodu słońca.

Nika Island Resort

Kuchnia

W cenie 3 posiłki dziennie (V), obfite śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu w restauracji głównej. Przy rezerwacji opcji all inclusive (I) dodatkowo w cenie wybrane napoje alkoholowe i bezalkoholowe (woda, napoje, soki, kawa, herbata, piwo, wino domowe, wybrane alkohole, koktajle i szampan) w restauracjach do posiłków, w głównym barze od godz. 11-1 jak też w barze na plaży i kawiarni od godz. 11-23. Po południu kawa/herbata i przekąski.

Nika Island Resort

Sport i rozrywka

W cenie = siłownia, tenis stołowy, badminton, siatkówka. Za opłatą = windsurfing, żeglowanie katamaranem i wędkarstwo morskie. Przy wykupionej opcji all inclusive bezpłatnie = kajakarstwo, windsurfing, 1 wycieczka/pobyt statkiem na nurkowanie, 1 wycieczka/pobyt-polowy ryb o zachodzie słońca, 1 wycieczka/pobyt 'Island Hopping’, sauna (60 min/pobyt). Wellness = Cudowne 'Lotus Spa’, w którym można się zrelaksować i zapomnieć o codzienności. Oprócz różnych zabiegów kosmetycznych jest też oferta zabiegów ajurwedyjskich.

Dla aktywnych: Nurkowanie. Rafa koralowa znajduje się ok. 20-25 m od wyspy i czeka na jej odkrywanie. Sprzęt do nurkowania powierzchniowego za opłatą. Szkoła nurkowania PADI jest do dyspozycji i zaprasza na różne wycieczki.

Oferty wszystkich hoteli dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko*:

  Adres email*:

  Telefon*:

  Data wyjazdu od:

  Data wyjazdu do:

  Wiadomość:

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top